Kusursuz Bir Görünüm İçin Note Cosmetique BB Krem

Hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilen Note Cosmetıque BB kremler ile artık cildiniz daha pürüzsüz.

Note BB krem ile mükemmel görünen sağlıklı bir cilde sahip olmak artık çok kolay. Cilde nefes aldıran formülü ile Note BB krem makyajınızın vazgeçilmez parçası olacak.  BB krem sayesinde ciltteki leke görünümü azalır ve renk eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur. Fondöten yerine kullanılan BB krem cilt lekelerini gizlemeye yardımcı olurken SPF15 güneş koruma faktörü ile cildi zararlı güneş ışınlarından korur.  Dermatolojik olarak test edilen Note BB krem  komedojenik değildir.

Gündelik olarak kullanabilinen cildinin nefes almasını engellemeyen ve cilt lekelerini de mükemmel şekilde kapatan BB krem makyajın vazgeçilmez bir parçası olacak.  Note BB krem, anında kusurları kapatır, cilt tonunu eşitler, yağ kontrolü sağlar, besleyici ve nemlendirici özelliği ile cildi pürüzsüz bir hale getirip cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya destek olur. Cilt tipinize uygun olan BB krem ile mat bir görünüm elde edebilirsiniz. Note BB krem yüksek kapatıcılık etkisine sahiptir ve gün boyu kalıcılığı ile tekrarlama ihtiyacını ortadan kaldırır. Note Cosmetique BB kremleri çabuk kuruma özellikleri ile kıyafetlere bulaşmaz. Hem cildin hem de kıyafetlerin lekesiz kalır.

Note BB Krem, içeriğindeki E vitamini ile cildi beslerken nem kapasitesini arttırır. Buğday kepeği ve narenciye özleri ile bakım yaparken daha sağlıklı pürüzsüz bir görünüm sağlar. Komedojenik olmayan yapısı ile tüm cilt tiplerinin anlaşabileceği bir üründür.