Timberland’den Gün Boyu Rahat Kadın Sandaletleri

Yaz adımlarınızı konfor ve hafiflik tamamlasın! Timberland’in kadın sandalet koleksiyonları yenilikçi taban teknolojileri, ultra hafiflik özellikleri ve ilhamını olduğu kadar içeriğini de doğanın kendisinden alan çevre dostu materyalleriyle bu yaz karşımıza çıkıyor.
 
Timberland’in SS22 kadın sandalet koleksiyonları, hafiflik ve gün boyu rahatlık sunan üç farklı stil ile ön plana çıkıyor.
 
Tüm Timberland ürünleri gibi Leather Working Group tarafından çevre uygulamaları açısından gümüş dereceli tabakhaneden elde edilen deri malzemelerle tasarlanan kadın sandaletleri, bu yazın favori stili olan kalın tabanlı modelleri, yenilikçi teknolojiler ve çevre dostu malzemelerle buluşturuyor.


 
Ekstra rahatlık için inovatif taban teknolojilerine ve ultra hafiflik özelliklerine sahip SS22 Timberland kadın sandalet koleksiyonları, ilhamını olduğu kadar içeriğini de doğanın kendisinden alan çevre dostu materyalleriyle ayrışıyor.  
 
Yaz adımlarında gün boyu devam eden rahatlığın temsilcisi: Santa Monica Sunrise
 
Pembe-beyaz kalın tırtıklı taban ve siyah düz platform taban alternatiflerine sahip sezonun yenisi Santa Monica Sunrise sandaletler, yastıklama sistemiyle geliştirilmiş taban özelliği sayesinde ister şehrin kaldırımlarında ister kumlu bir plajda konforu mümkün kılıyor.
 
Timberland Santa Monica Sunrise kadın sandaletleri şehirli kadının yaz kombinlerine stil katarken, ekstra konfor sunan OrthoLite® ve EVA orta ve dış tabana sahip. (1.399 TL)
 
Yüzde 75 yenilenebilir malzemelerle tasarlanan Raycity Sandaletler
 
Gözlerinizle görebileceğiniz çevre dostu rahatlığın temsilcisi bir diğer model ise yüzde 75 yenilenebilir biyo-bazlı malzemeden elde edilen yastıklı GreenStride™ tabana sahip Raycity kadın sandaletleri.
 
Kusursuz yürüyüş deneyimi ve uyum için bilekten ayarlanabilir kayışlı Timberland Raycity kadın sandaletler bej ve siyah renklerde karşımıza çıkıyor. (1.899 TL)
 
Gündüzden geceye devam eden stil için Timberland London Vibe
 
SS22 sezonunda Timberland kadın sandalet koleksiyonlarında yer alan bir diğer ürün platform tabana minik topuk yorumu ekleyen London Vibe Kadın sandaletleri.
 
Bilekten bağlanabilir, çapraz çift bantlı London Vibe kadın sandaletleri yaz kombinlerinde gündüzden geceye devam eden bir stili mümkün kılıyor. OrthoLite® hafif alt taban ve yastıklı EVA karışımlı köpük dış taban teknolojileriyle tasarlanan London Vibe kadın sandaletleri siyah (1.499 TL) ve beyaz (1.599 TL) renklere sahip.