Güneş Koruyucunuzu İçtiniz mi?

Özellikle yaz aylarında cildimiz güneş ışınlarından büyük zarar görür. Ciltteki kırışıklıkların ve lekelerin başlıca kaynağı UV güneş ışınlarıdır. Yaşlanma sürecinin hızlanmasından kansere kadar birçok cilt probleminin temel sebebi olan güneş ışınlarından korunmanın kolay bir yolu var:

İçilebilir güneş koruyucusu: ‘Collagen Lift Paris Luminous Gold

Eşsiz bileşenlerinden oluşan formülünde ana unsuru Altın Eğrelti Otu olan

‘Collagen Lift Paris Luminous Gold’ güneşin zararlı etkilerini önlemenin yanısıra kolajen ve vitamin takviyesiyle cilt hastalıklarının tedavisinde de destekçi niteliğinde.

Amazon’un vahşi yağmur ormanlarında yetişen ve yerel halk tarafından yüzyıllardır şifa amaçlı kullanılan Altın Eğrelti Otu’nun, yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliğiyle cilt ve beden üzerinde pek çok olumlu etkisi bulunuyor.

Yapılan araştırmalar, altın eğrelti otunun ciltte güneşin zararlı ışınlarının yarattığı hasarı ve buna bağlı yaşlanma etkisini azalttığını, reaktif oksijen türü serbest radikal hasarına karşı da cilt dokusunu koruduğunu ortaya koymuş durumda.

Türkiye’de uzmanların önerdiği tek kolajen markası olan Collagen Lift Paris’in çığır açacak ürünü Luminous Gold, ciltte anti aging etkisinin yanısıra kırışıklık,elastikiyet kaybı, saç ve tırnak şikayetlerinde de etkili. Lekeli, güneş hasarlı, donuk ve solgun görünüme sahip cilt tipleri için de oldukça ideal olan ürünün her yaşta kullanımı mümkün.

Sıvı formuyla yüksek emilime sahip Altın Eğrelti Otu anti aging bir üründe olması gerekenleri içerisinde barındırırken, Kolajen, C Vitamini, Glutatyon, Akdeniz yosunu ve Hyaluronik asit ile cildin pekçok ihtiyacını tamamlamayı hedefliyor.

Collagen Lift Paris Luminous Gold, leke karşıtı ve yüksek antioksidan  etkinliği sayesinde  yaz aylarında içilebilir güneş koruyucu olarak büyük fayda sağlayacak.