Longines İmzalı Bir Renk Festivali

Longines, en sevilen iki saat serisi Longines DolceVita ve La Grande Classique de Longines’in tek renkli modellerini sunuyor. Cesur ve bir o kadar da eğlenceli ruhlarıyla göz dolduran bu saatlerin öyküsü renkler etrafında şekilleniyor. Karmen kırmızısı, bahar yeşili, klasik siyah, yanık turuncu ve kobalt mavisi renk seçenekleri, güçlü bir stil sergiliyor. Kadran rengiyle uyumlu deri kayışlarla da saatlerin büyüsü derinleştiriliyor. Bu yeni saatler, Longines’in “zarafet bir tavırdır” anlayışına oldukça şık bir yorum getiriyor.

Tüm dünyada büyük rağbet gören Longines DolceVita ve La Grande Classique de Longines koleksiyonları, şimdi de oldukça özel yeni modelleriyle kullanıcılarının beklentilerini karşılamaya geliyor. İki koleksiyon için de duyurulan beş farklı renkteki saatlerle, ya o günkü ruh halinizi yansıtarak ya da tarzınızı tamamlayarak kendinizi istediğiniz şekilde ifade edebilirsiniz: Odaya girdiğiniz anda tüm dikkatleri üstüne çekecek bir karmen kırmızısı. Doğaya olan tutkunuzu ortaya çıkaracak bir bahar yeşili. Hem şık hem de geleneksel olabileceğinizi kanıtlayan klasik bir siyah. Sıcaklığınızı ve samimiyetinizi yansıtan, hem modern hem zamansız yanık bir turuncu. Ve son olarak da içinizdeki ahengi dışa vuran bir kobalt mavisi. Gelin Longines’in en ünlü iki koleksiyonunun yeni üyeleriyle tanışalım.

Longines DolceVita, 1997 yılında piyasaya sürüldüğünden beri markanın modern zarafet mesajını tüm dünyaya yaymaya devam ediyor. Yeni tek renkli Longines DolceVita saatleri, bu ünlü koleksiyonun her zaman en ayırt edici özelliği olan zarif yaşam tarzı üzerine renkli bir aşk şiiri yazıyor. Yeni Longines DolceVita saatlerin 23,30 mm x 37,00 mm boyutlarındaki dikdörtgen kasası, kullanıcıya olağanüstü bir konfor sunuyor. Küçük bir saniye göstergesine sahip bu saatlerin rodyum kaplama çerçeveleri, kadranın iddialı rengini öne çıkarıyor.

La Grande Classique de Longines, zamansız tasarımıyla Longines’in en ikonik koleksiyonlarından biri haline geldi. Yeni tek renkli La Grande Classique de Longines saatleri, şıklıkları ve yenilikleriyle koleksiyonun klasik zarafetine zarafet katıyor. Her orantısı dikkatlice düşünülmüş bu 29 mm’lik saatler, 44 Top Wesselton pırlantayla bezeli çarpıcı bir çerçevenin sardığı renkli ve parlak lake kadranları ile göz kamaştırıyor.

La Grande Classique de Longines ve Longines DolceVita koleksiyonları, Longines’in gurur kaynağı olan mirasının en önemli iki parçası. Her bir koleksiyondaki yeni, tek renkli beş model, dünyanın her yerinde bileklere ve gardıroplara heyecan, dinamizm ve tabii ki özgüven katarak Longines’in süregelen global anlayışına katkıda bulunacak.