Tropik Adadan Esintiler Yaşam Alanlarına Taşınıyor

Tropik bir cennette hissettiren yaz koleksiyonuyla mekanlara sıcacık dokunuşlar katacak olan Home Passion, yatak odası, salon ve mutfaklara dokunan ev tekstili tasarımlarıyla mevsimi karşılıyor. Yaşam alanlarında tropik bir iklim yaratmak isteyenlerin tercihi olan Home Passion nevresim takımları, sofra takımları ve yastık koleksiyonuyla mekanların atmosferini baştan aşağı değiştirmek mümkün.

Ev tekstillerinde yapacağınız ufak bir değişim, yaşam alanlarında mekânın kıyafetlerini değiştirmek gibi büyük çaplı bir etki yaratıyor. Girişimci Senem Keskin Arslan’ın annesiyle ortak olarak kurduğu marka Home Passion, tam da bu değişikliği hedefliyor. Çocukluğundan beri ailesinden aşina olduğu ev tekstili sektörüyle yıllardır haşır neşir olan girişimci, kendi koleksiyonlarını birlikte tasarlayarak yaşam alanlarına dekorasyon sahnesinin başrol oyuncusu olacak tekstil ürünlerine imzalarını atmışlar.

Yola nakışlı nevresimler tasarlayarak çıkan ancak bugün en sağlıklı ve en kaliteli pamuk saten nevresim takımları üreterek devam eden Home Passion, palmiye desenli yastık koleksiyonuyla da yaz evlerine hitap ediyor. Bu yaz koleksiyonlarına üç farklı çeşitte Amerikan servis, supla ve peçete takımından oluşan sofra serisini de ekleyen Home Passion, her sezon koleksiyonunu genişleterek yoluna devam etmeyi hedefliyor. Ailesinin otelcilik tekstili konusundaki deneyimlerinden yola çıkarak geliştirdiği konseptlerin sayısını artırmak da markanın gelecek hedeflerinden biri.