Tchibo kahve değirmeni ile evde taze çekilmiş kahve kokusunun tadını çıkarın

Tchibo kahve değirmeni ile evde taze çekilmiş kahve kokusunun tadını çıkarın. Tchibo kahve değirmeni kullanın, Kendiniz öğütün ve taptaze demleyin! Sert bir espresso, taptaze demlenmiş filtre kahve ya da geleneklere bağlı Türk kahvesi…

Evde geçen zamanda en çok özlediğimiz şeylerden biri de taze çekilmiş kahve kokusuyla dolup taşan bir mekanda günün rutin akışına kısa bir ara vermek.  İyi bir çekirdek seçimi ve öğütme biçimi, evde içilen kahvenin verdiği keyfi katlıyor. Kahve Değirmeni, kahve tutkunlarına gerçek ve taze kahve deneyimi yaşatarak kahve deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan kahvenin pek çok çeşidi var. Her birinin tadı, aroması, içimi, verdiği keyif birbirinden farklı. Çekirdeğinin cinsine, öğütülme şekline ve kavrulma biçimine kadar pek çok detay kahvenin tadını etkiliyor. Kahve Değirmeni, demlemeden hemen önce kahvenizi öğüterek tüm aromaların en taze haliyle sunulmasına imkan sağlıyor. 

Kahve Değirmeni ile öğütün, kahve keyfinizi riske atmayın!

Kahve Değirmeni, dolum durumu göstergeli, kapatılabilen öğütülmüş kahve haznesi ile kahve keyfinizi taçlandıracak. Ayarlanabilen öğütme derecesiyle kahve çekirdeklerinizi espresso dahil tüm kahve tercihlerinize göre öğütebilirsiniz.  Çıkarılabilen kolu sayesinde az yer kaplayarak saklanabilen Kahve Değirmeni, pratik kullanımı ve ergonomik tasarımı ile günün her saatinde kahve keyfinize eşlik edecek.