Tchibo’dan “Cool” Lezzetler! 

Tchibo, döneme özel yepyeni yaz lezzetleriyle yine karşınızda! Yazın en cool içecekleriyle hem serinleyin hem de bambaşka bir lezzet keşfine çıkın. 

Her yudumda yoğun meyve lezzeti

Şeftali ve ananas meyvelerinin öne çıktığı yulaf sütlü Sunrise Peach Smoothie, üzerinde özel kreması ve kurutulmuş şeftali ile servis edilirken Shake Shake Dream, çilek aromasından üzerindeki marshmallow ve kalp süslemelerine tam anlamıyla rüya gibi bir milkshake deneyimi sunuyor. Espresso ve ananasın köpüren lezzeti Pineapple Espresso Fizz ve mandalina ile salep birlikteliğinden doğan Mandarin Cream Chill, alışılagelmiş kış mevsimi lezzetlerine getirdiği farklı yorumla yaza lezzet katmaya hazır. Mango, çarkıfelek meyvesi ve baharat aromalarını her yudumda hissettiren Spicy Go Mango ise Tchibo’nun özel kreması ve üzerindeki yakut süt baharatı süslemesiyle bambaşka bir lezzet yolculuğu. 

Yaz sıcaklarının serinleten cool lezzetleri

Yuzu limonu ve beyaz çayın enfes buluşması Yuzu White Tea, ferahlatan aroması ve kolay içimi sayesinde tam anlamıyla yaz aylarını yansıtıyor. Buzlu içecek Yuzu Breeze, özel şurup aroması cloudy lemonade ve üzerinde dondurularak kurutulmuş lime dilimi ile yazı size getiriyor. 

Cold Brew ve ötesi

Tchibo’nun klasikleşen lezzeti Cold Brew, yazın favorisi olmaya bu sene de aday! Cold Brew Lemonade, 16 saat demlenen kahvenin eşsiz tat notaları ile limonatanın senfonisini damaklara getirirken Cold Brew Ginger, soğuk kahvenin zencefille eşsiz uyumuyla daha da ferahlatıcı bir tat yakalıyor. 

Yaza yakışan farklı deneyimler

Farklı lezzetlerin birbirini zenginleştirdiği Tchibo kahveleri; espressonun dolgun aromasının hibiskusun ekşimsi tadıyla dengelendiği soğuk kahve Iced Hibiscus Latte, yulaf sütünün kremamsı tadı ve hindistan cevizinin tropikal aromasının uyumundan doğan vegan Oat Cocos Latte, çikolata, hindistan cevizi ile espressonun birlikteliğinin hem göze hem damağa hitap ettiği sütlü soğuk kahve Island Coco Wave,serin bir yaz rüzgarı gibi içinizi ferahlatacak.

Tchibo’nun yeni içecekleri ve klasik lezzetleri modern dokunuşlarla harmanladığı yaz menüsü; farklı bir lezzet keşfine çıkmak, güne enfes bir ara vermek ve mevsimlik keşifleri keşfe çıkmak isteyen herkesi Tchibo mağazalarına bekliyor.