Tchibo ile Yeni Bir Tarz

Birbirinden rahat, şık ve zamansız ürünlerini yeni temalarıyla buluşturan Tchibo, ilkbaharın gelişiyle doğa kendini yenilerken sizi de tarzınızı yenilemeye davet ediyor.

Her hafta yenilenen temalarıyla birbirinden fonksiyonel ve şık ürünleri bir araya getirerek müşterilerine farklı alternatifler sunan Tchibo; yeni temaları “Tarzını Yenile” ve “Rahatlığı Keşfet” ile evde veya dışarıda aradığınız stil rehberi olacak.

İlkbahar yeşiliyle tarzını keşfet 

Tchibo’nun şık ve minimalist ürünlerinin öne çıktığı temasıyla ilkbahar dolabınızın vazgeçilmez parçalarını seçin. Yeşilin canlı tonuyla mevsime uyum sağlayan kapitone yelek, hafif yapısı ile yüksek giyim konforu sağlıyor. Zamansız tasarımıyla temanın dikkat çeken ürünlerinden çizgili bluz ve süveter, ilkbaharın gelişiyle doğayı saran yeşil tonlarıyla uyum yaratıyor. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen sürdürülebilir çanta da hem şık hem de su geçirmeyen yapısıyla oldukça işlevsel.

Konforlu bir ev şıklığı için de ilk adresiniz Tchibo

Her tarza uygun alternatifler sunan Tchibo’nun yeni temasıyla yoğun bir günün ardından rahatlarken tarzınızı da konuşturabileceksiniz. Dantel detaylarıyla pijama takımı ve pijama altı, pamuktan malzemesi sayesinde oldukça yumuşak ve rahat. Uzun ömürlü ve yıkamaya dirençli kumaşıyla dikkat çeken atlet, doğayı ve çevreyi koruyan sürdürülebilir tarım sonucu üretilen Tchibo ürünlerinden. Geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanan rahatlama yastığı, her harekete uyum sağladığı için boyun desteği veya sırtı rahatlatmak için kullanılabiliyor.