Mahsun Kırmızıgül’ün Oğlu Mahmut Kırmızı Gül’ün Olaylı Gecesi

Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül’ün olaylı gecesi. Milliyet’in haberine göre dün Nişantaşı’nda Mahmut Kırmızıgül ve Ayşe Akın’ın nişanlısı Tufan Doğan’dan dayak yediği iddia edildi.

Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül’ün, Brüksel eski güzeli, şarkıcı ve oyuncu Ayşe Akın’ın nişanlısı Tufan Doğan’dan dayak yediği iddia edildi. İşte 3 Temmuz Cumartesi gecesi Nişantaşı’nda yaşanan olayların detayları…

Belçika’da yaşayan iş insanı Tufan Doğan’la uzun süredir birlikte olan Ayşe Akın nişanlandı. Çift, nişan töreni sonrasında kutlama yemeği için akşam saatlerinde soluğu Nişantaşı’ndaki bir mekanda aldı.

Genç çift kendilerine eşlik eden iki arkadaşıyla birlikte eğlenirken mekanın müzikli bölümüne geçtiler. Lavaboya gitmek için masalarından kısa süreliğine ayrılan çift aynı mekanda Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül’le karşılaştı. Mahmut Kırmızıgül’le daha önceden tanıştığı iddia edilen Ayşe Akın karşılaşınca Mahmut Kırmızıgül Ayşe Akın’ın yanağını sıktı. Ayşe Akın olay çıkması diye “eskiden tanıdığım biriydi” diyerek nişanlısını sakinleştirmeye çalıştı. Ancak Tufan Doğan sakinleşmedi Ayşe Akın’ı masalarına bıraktıktan sonra Mahmut Kırmızıgül’ün yanına gitti ve tokat attı.

Araya mekan çalışanları ve müşteriler girdi. Mahmut Kırmızıgül ile Tufan Doğan arasındaki olayın çok daha büyümeden yatıştırıldığı iddia edildi.