Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak? Netflix’in popüler dizisi…

Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak? Netflix’in popüler dizisi Aşk 101 2. sezon başlıyor mu? Aşk 101 2.sezon hangi tarihte başlıyor? Gençlik dizisi Aşk 101 2. sezonda sevenleriyle buluşuyor.

Başrollerinde Alina Boz gibi genç isimlerin yer aldığı Aşk 101’in yeni sezonu başlıyor. Netflix yaptığı tanıtımda 2. sezonun hangi tarihte başlayacağı bilgisi paylaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=_sgGKP0Q2Bg&t=1s

AŞK 101 2. SEZON YAYIN TARİHİ NE ZAMAN?

Sevenlerinin heyecanla beklediği Aşk 101 ikinci sezon için dijital yayın platformu Netflix’ten açıklama geldi. Yayıncı kuruluş yeni sezonun başlangıç tarihi olarak 30 Eylül 2021’i duyurdu.

AŞK 101 Konusu Ne?

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

AŞK 101 Oyuncuları Kimler

Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı dizinin yönetmeni ise Ahmet Katıksız olacak. Dizinin başrollerinde ise Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nu (Kemal) yer alacak.