Sıcak, rengarenk ve eğlenceli: Fern&Co. SS22 Melamine Collections

Özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. “SS22 Melamine Collections” ile yaz sofralarına estetik bir şıklık katıyor. “Clementine, Flora ve Deep Sea’den oluşan koleksiyon, doğadan ilham alan çizgileriyle sıcak yaz akşamlarında stil sahibi sofraların kurulmasını sağlıyor.

Fern&Co. SS22 Melamine Collections ile heyecanlı bir yaz tatilinin kapılarını aralıyor. Yazın tüm renklerini yeni koleksiyonunda buluşturan marka, doğanın estetiğini tasarımlarına taşıyor. Uçsuz bucaksız denizler, çiçek bahçeleri ve mandalina ağaçları SS22 Melamine Collections’da buluşuyor.

Doğadan ilham alan tasarımlar

Mandalina bahçelerinden ilham alan “Clementine” yaz aylarının vazgeçilmezi mandalinanın damaklarda bıraktığı tat gibi unutulmaz bir sofra deneyimi sunuyor. Baharın canlı renkleriyle taçlanan “Flora”, sımsıcak renklerin ahengini yansıtıyor. Sonsuz maviliklerle dolu bir yolculuğun kapılarını aralayan “Deep Sea” ise denizlerdeki gizemli yaşamın derinliklerine iniyor.

San Francisco’da bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilmeyi sürdürüyor.