Sağlık Fabrikası’ndan Radyasyondan Korunma Paketi

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında hayatımızı kolaylaştıran elektronik cihazlar aynı zamanda sağılığımızı da tehdit ediyor. Başta cep telefonları olmak üzere tüm elektronik cihazların yaydığı elektromanyetik dalgalar ve radyasyon, vücudumuza zarar verecek etkiler oluşturabiliyor.

İyi yaşam ve sağlıklı kalma temelli ürünlerle bizleri buluşturan www.saglikfabrikasi.com, 5Guard Elektromanyetik Radyasyon(EMR) Kalkanı ve The Base-Zeolit Radyasyon Taşı’nı içeren çok özel bir paket hazırladı.

EMR’den yüzde 99,8 oranında koruduğu  ABD’nin alanında lider laboratuvarı CIEMS tarafından test edilip onaylanan 5Guard, kullanılacak cihazın arkasına pratik şekilde yapıştırılıyor o cihazın yaydığı zararlı etkileri büyük ölçüde azaltıyor.  5Guard sadece cep telefonları ve mobil cihazlarda değil elektromanyetik alan yayıcılardan olan mikrodalga fırın, bilgisayar, tablet, modem, buzdolabı, wi-fi gibi elektronik cihazlarda da kullanılabiliyor. 

The Base – Zeolit Radyasyon Taşı ise ağır metal ve toksin emici özelliği ile bilinen zeolit madeni kullanılarak günlük hayata uyarlanan fonksiyonel bir ürün olarak dikkat çekiyor. Zeolit Radyasyon Taşı, kişiyi çevredeki zararlı elektromanyetik alanlardan korumaya yardımcı oluyor.

İhtiyaç duyulan her yere kolayca taşınabilen ürün wi-fi modem ve cep telefonlarının yanında kullanılabildiği gibi uyurken yatağın başucuna da yerleştirilebiliyor.

Elektromanyetik Radyasyon Kalkanı 5Guard ve The Base Zeolit Radyasyon Taşı’ndan oluşan kampanyalı pakete  www.saglikfabrikasi.com üzerinden  269 TL’ye ulaşabilirsiniz.