Samsonite’tan Yeni Nesil Valiz: Proxis

Seyahat kavramı değişiyor. Seyahatseverler, gezginler değişiyor.

Yarının en önemli destinasyonlarının neler olacağını, o destinasyonlara nasıl varacağımızı ve yanımızda neler götüreceğimizi bilemiyoruz. Daha fazla yer görmek ve daha fazla deneyim kazanmak için hevesliyiz. Seyahatler bizi değiştirir ama biz de seyahat etme şeklimizi değiştirmek isteriz. Evet, gezegenimizi keşfetmek de istiyoruz ama bunu yaparken onu korumak da istiyoruz. Sonsuz deneyimler daha dayanıklı ürünler gerektirir.

#Proxis işte bu nedenle tasarlandı. Olağanüstü bir geleceğe dayanıklı valiz koleksiyonu tüm zorlukların üstesinden gelebilmek için defalarca test edildi. Daha fazlasını taşımak için son derece hafif, önümüzdeki bilinmeyen zorluklar için olağanüstü güçlü ve daha sürdürülebilir. Samsonite, aynı anda gezegenimizi sevmemize, seyahat etmemize ve onu korumamıza izin verecek bir yolculuğa çıktı.

Bir sonraki maceranız ne olursa olsun, Samsonite’ ın yeni PROXIS koleksiyonu, sizinle seyahat edecek Yeni Nesil Valiz olarak karşınızda!  #TheNextGenerationofLuggage !

“The Next Generation of Luggage – mottosuyla iletişim planı yapılan PROXIS koleksiyonunda öncelik inovasyona, gelecek odaklı ürün geliştirilmesine verildi. Lansman kampanyasında kullanılan tüm temalar ve materyaller, gelecek, laboratuvar, deney konsepti etrafında geleceğin teknolojiyle şekilleneceği ve biz insanların içinde bulunduğu bu sürece kayıtsız dahil olacağımızın mesajını vererek ilerliyor. Özellikle pandemide yaşadığımız “ya bundan sonra ne olacak?” sorusunda yola çıkarak yapılan iletişim stratejisiyle PROXIS’ın geleceğin tüm teknolojik gelişmelerini barındıran bir ürün olarak ortaya konulmasıyla öne çıkarılıyor.

Yüksek derecede dayanıklı ve patenti alınmak üzere olan bu inovatif materyal Roxkin ile tasarlanan  koleksiyon PROXIS, darbelerden sonra bile eski şekline dönebilme özelliği ile dayanıklılık ve hafiflik vadediyor. Roxkin, rock ve skin kelimelerinin birleşiminden meydana gelerek rock – kaya kadar dayanıklı ve sağlam, skin – deri gibi esnek ve hafif özellikleriyle ifade ediliyor. 

Sürdürülebilir Gelecek felsefesinden yola çıkarak tasarlanan PROXIS ürünleri Samsonite WECARE ile birinci sınıf hizmet, fayda ve garanti sonrası geri dönüşüm ile çevre dostu bir felsefe sunuyor. 

Geleceğin Materyali : Roxkin; Etkileyici dayanıklılık, inanılmaz güç

Made In Europe imzası  ile Samsonite’in kendi üretimi olan Roxkin, valiz sektöründe yıllardır süre gelen bir araştırmanın sonucu olarak ortaya çıktı. Bu  eşsiz materyalin tasarımı ve üretimi sektörde çığır açacak nitelikte. Roxkin materyali sayesinde valiziniz, darbelere karşı çok daha dayanıklı ve eskimeye karşı meydan okuyacak. Katman katman oluşturulan dış kasa gövdesi titizlikle tasarlandı ve bu sayede dayanıklılığı daha kalıcı hale geldi, bu inovatif teknoloji, valizinizin dış kasasının artık kolay kolay zarar göremeyeceğinin kanıtı nitelinde.

Geleceğin Tasarımı : Proxis;

Hem şık hem sofistike tasarımı harika bir görünüm ve estetik kullanım deneyimi sunuyor bu sayede  harika bir seyahat ortağı olan Proxis valizleri 4 ana renk seçeneği olan; Petrol mavisi, Siyah, Gümüş ve Altın sarısı na ek olarak bu sezon haki ve mat siyah renklerini de ekliyor.

Geleceğin Seyahat Deneyimi : Rahat bir seyahat deneyimi için tam donanım

Proxis valizleri, çift tekerlek ve çift tüplü çekçek sapı ile sizlere hareket halindeyken müthiş bir konfor sunuyor.

Rahat seyahatin yanı sıra TSA kilit sistemiyle tüm kişisel eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor. İki bölmeli iç hacmi ise eşyalarınızı organize edebilmeniz için yeterli alanı sunarken çapraz sabitleme kayışlarıyla da düzen sağlıyor.

Günlük hayatımızda telefonlarımız ve tabletlerimiz her an yanımızda. Bu nedenle PROXIS’in kabin boy valizlerinde bulunan entegre USB girişleri sayesinde hayat bağlanmayı devam edebilirsiniz. Ayrıca gizli körük özelliği ile kabin boy valizinizi genişleterek daha fazla eşya taşıyabilirsiniz.

Proxis ürünlerine seçili Samsonite ve Trunk&Co mağazalarında, özel olarak da samsonite.com.tr online sitesinden ulaşabilirsiniz.