Güneşin Zararlı Etkilerinden Korunmak Artık Çok Kolay

Her bir ürününü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals; saç ve vücudumuzu güneşin zararlı etkilerinden koruyan ürünleriyle sağlıklı bir cilt bakımı sağlıyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED, cildinizi koruma altına almaya devam ediyor.

Güneş ışınlarının zararlı etkilerini sadece yüzümüzü etkilemiyor. Zararlı ışınlar saç ve vücudumuzu da olumsuz etkilemeyi sürdürüyor. COSMED, birbirinden özel üç ürünüyle cildi koruma altına alırken, sağlıklı bakımı cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın herkese ulaştırmayı amaçlıyor.

Her cilt tipine uygun sağlıklı çözümler

Saçlarımız, yazın güneş ve çevresel faktörlerden daha çok zarar görüyor. Özellikle deniz, sıcak ve saç şekillendirme aletlerinin olumsuz etkilerinin önüne geçen ‘Cosmed Hair Guard Perfecting Keratin Spray’ formülündeki; argan yağı, hidrolize keratin, hyaluronic asit ile saçları ısıdan ve zararlı UV ışınlarından koruyor. 

Yağlanma ve parlama karşıtı etki gösteren ‘Cosmed Sun Essential Dry Touch Cream Gel SPF50’ ise akneye meyilli ve yağlı ciltleri ardında beyazlık bırakmadan koruyor.

Cildimizi koruma altına alırken bu korumayı gıda takviyeleriyle de desteklemeliyiz. Hücre düzeyinde, uzun soluklu bir koruma sağlayan ‘Sun Essential Gıda Takviyesi’ içeriğinde yer alan Löykotomos Eğreltisi ve Beta-Glucan ile bakım rutinine destek sağlıyor. Ürünü doktorunuz bilgisi dahilinde kullanarak daha sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkün.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.