Penhaligon’s İmzalı İkonik Halfeti Ailesini Keşfedin

İsmini Fırat Nehri’nin etrafında nadir bulunan siyah güllere atıfta bulunarak Şanlıurfa’nın Halfeti bölgesinden alan Penhaligon’s Halfeti ailesini keşfedin!

Halfeti EDP

İsmini ticari yollardan alan Penhaligon’s koleksiyonu Trade Routes, Halfeti ile uzak topraklara yolculuğa çıkarıyor. Büyüleyici koku, değerli ipek kumaşlar ve işlemelere atıfta bulunuyor. Çiçeksi ve odunsu kokusuyla bir araya gelen greyfurt, bergamot, kakule ve gül gibi etkileyici notalar gizemli bir his yaratıyor. 

Halfeti Body & Hand Wash

Baharatlı gül ve greyfurt kokusuyla hayat bulan Halfeti Body & Hand Wash, baş döndürücü kokusuyla her an muhteşem bir koku bırakıyor. 

Halfeti Body & Hand Lotion

Penhaligon’s, ikonik Halfeti kokusunun gül, greyfurt, yasemin ve baharat notalarını Halfeti Body & Hand Lotion ile cildinize taşıyor. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden ve markanın en sevilen kokularının başında gelen Halfeti’nin el ve vücut losyonu, mistik ve zengin yapısıyla cildinizi nemlendirirken kokusuyla kış günlerinizin vazgeçilmezi oluyor. 

Halfeti Hair Perfume

Markanın vazgeçilmez kokusu Halfeti, gül, greyfurt ve baharat notalarının canlandırıcı kokusunu Halfeti Hair Perfume ile saçlarla buluşturuyor.