Columbia İle Kayak Tatiline Hazırlan!

Kar yağışları her zaman eğlenceli aktiviteleri, güzel manzaraları akla getirir. Karlı havalarda doğada geçirilen değerli zamanı sıcak ve konforlu kılmak Columbia’nın üstün sıcaklık teknolojileri ile çok kolay.

Columbia İle Kayak Tatiline Hazırlan!

Highland Summit Kayak Montu koşullar ne olursa olsun ilk tercihin olacak su geçirmez özelliğe ve hafif bir yalıtıma sahiptir. Gelişmiş ısı yansıtıcı astarı ile ısıyı içinde saklar. Tüm gün rahatlığın için; kar içeri girmesin ve montun içi sıcacık kalsın diye ayarlanabilir kask uyumlu bir kapüşon, çene koruyucusu, toz kar eteği ve ayarlanabilir kol ağızları mevcuttur. Ski passın, kayak gözlüklerin için özel cepler ve fermuarlı göğüs cebi dağdayken tüm gerekli eşyalarını güvenle saklayabileceğin anlamına gelir.

Columbia İle Kayak Tatiline Hazırlan!

Highland Summit Tulum her türlü hava koşulu için ilk tercihin olacak kayak tulumları tüm gün sıcak ve rahat kalabilmen için hafif bir yalıtıma ve gelişmiş ısı yansıtıcı astara sahiptir. Güçlendirilmiş dizler ve ayarlanabilir bel bölgesi esnek hareket sağlar. Böylelikle herhangi bir kısıtlama olmadan maceralarına odaklanabilirsin.