Mob-Wife Makyajı İle Yılın En Çarpıcı Makyaj Trendine Tanık Olun!

2023’ü ele geçiren Clean Girl makyaj trendi, yerini oldukça gürültülü ve gösterişli bir akım olan Mob-Wife Makeup‘a devretti! Şimdi sizlere bu trendin nasıl hayata geçirileceğini açıklıyoruz!

Mob-Wife Makyajı İle Yılın En Çarpıcı Makyaj Trendine Tanık Olun! / SUNSET BOULEVARD // GETTY IMAGES

2024 itibarıyla trend ve akımların minimalizmden maksimalizme olan geçişine tanıklık ediyoruz. Makyajdan modaya, dekorasyondan teknolojiye kadar her alanda gösteriş büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor.

Son olarak makyaj trendleri arasında kendisine yer bulan Mob-Wife Makeup, TikTok’ta milyonlarca izlenmeye ulaşan paylaşımlara konu oluyor! Kabarık saçlar ve gold takılarla desteklenmiş koyu makyajlar feminen enerjiyi ortaya koyarken maksimalizme görkemli bir vurgu yapıyor. Yani kısaca her şeyin oldukça cesur ilerlediği 2024 yılı bu trend için bulunmaz bir uygulama alanı yarattı!

İşte Mob-Wife Makeup trendinin basit uygulaması:

@isabellrrose “Mob Wife” Makeup 🤔 wearing @Nova Beauty lipstick in “heaven” lashes in “70” cheek powder in “plush” and “spent” eyeliner in “black” & eyeshadow pallet in “bronze” #mobwife #mobwifeaesthetic #mobwifemakeup #makeup #makeuptutorial ♬ Love In Portofino – Dalida & Raymond Lefèvre Et Son Grand Orchestre

Kirli dumanlı gözler, keskin kontürler, dudak kalemiyle ortaya çıkartılmış dudaklar, boyutlu astarlar ve daha çok fazlası! Bu makyajı uygularken elinizi korkak alıştırmamayı ve cesur olmayı unutmayın. Dumanlı göz makyajına da atıfta bulunan bu trendi hayata geçirmek karmaşık gibi gözükse de alıştığınız noktada yaşam tarzınız haline gelmesi de kaçınılmaz olabilir!

Giydiğiniz kürkler ve taktığınız mücevherler ne kadar gösterişli olursa olsun, makyajınızın da bir o kadar vurgulu ve görkemli olması gerektiğini aklınızdan çıkartmayın!