Ramazan Akşamlarına Taze Çekilmiş Türk Kahvesi Yakışır

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Türk kahvesinin faydalarına dikkat çekerek herkesi Taze Çekilmiş Türk Kahvesi ile buluşturuyor.

Ramazan Akşamlarına Taze Çekilmiş Türk Kahvesi Yakışır

Ramazan ayında iftar sonrasında içilen bir fincan Türk kahvesinin tadına doyum olmuyor. Hem günün yorgunluğunu alıyor, hem de keyif veriyor. “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, iftardan 1 saat sonra tüketilen Türk kahvesinin iştahı bastırdığını ve bu sayede kişiyi gece boyunca sağlıksız atıştırmalıklardan uzak tuttuğunu hatırlatıyor. Ayrıca Türk kahvesinin metabolizmayı hızlandırdığına, sindirim sürecine yardımcı olduğuna, konsantrasyonu artırdığına da dikkat çekiyor. Kahve Dünyası, Taze Çekilmiş Türk Kahvesi ile Ramazan akşamlarında kahve keyfinize ortak oluyor.

Kahve Dünyası mağazalarında ve www.kahvedunyasi.com online mağazasında satışa sunulan Taze Çekilmiş Türk Kahvesi,  %100 Arabica çekirdeklerinden taze taze, tam kıvamında ve büyük bir ustalıkla kavrularak hazırlanıyor. Sipariş üzerine taze taze çekilerek özel ambalajında misafirlere sunuluyor. Kahve Dünyası Taze çekilmiş Türk Kahvesi’nin orta ve çok kavrulmuş seçenekleri bulunuyor.