Melamin şıklığı Fern&Co.’da

Sofra ve sanata olan tutkuyla yaratılmış özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. rengarenk tasarımlarını melamin kaselerin şıklığıyla birleştiriyor. Sımsıcak yaz esintileri taşıyan; Marine, Citrus ve Tropical “Bowl Sets Collection” zamansızlığı sofralara taşıyor.

Her sezonda ayrı bir hikayeyi tema alan Fern&Co. yaz sofralarına şık melamin kaseleriyle renk katmaya hazır. Okyanuslardan ilham alan “Marine kase” sonsuzluk ve derinliği sofralara taşıyor. Suluboya tekniğiyle tasarlanan ürün, aperatif kase olarak kullanabiliyor.

Limon bahçelerinin kokusunu sofralarla buluşturan “Citrus kase” sarı ve yeşilin tonlarını sentezleyen şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Çağdaş sanatı özgün tasarımlarıyla buluşturan Fern&Co. “Tropical kase” tasarımıyla ise tropik yaz yağmurlarının kokusunu keyifli yaz sofralarına getiriyor.

San Francisco şehrinde bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilmektedir.