Parfüm Dehasından Yazı Müjdeleyen Dokunuş

Kokusunda yaratıcılık ve tutkuyu bir araya getiren ve dünyanın en kaliteli esanslarının üreticisi Givaudan Paris imzasını taşıyan PELLIN PARIS No.29, benzersiz çiçek ve meyve özlerini bir araya getiriyor. Egzotik mandalina ve portakal özleriyle pozitif duyguları uyandıran PELLIN Paris No.29, sümbülteber, leylak ve hanımeli çiçeğinin rahatlatıcı esintisini nektari ile harmanlayarak yaz mevsimini müjdeliyor.

Detaylara gösterdiği özen, sofistike üretim anlayışı ve en kaliteli malzemelerden elde ettiği ürünlerle kültürler ve trendler arasında bağ kuran PELLINN Paris, kullanıcılarına cezbedici bir deneyim sunuyor. Yılların getirdiği tecrübenin bir yansıması olarak duyguları kokuya dönüştüren PELLIN Paris No.29, değerli çiçek ve meyve özlerini bir araya getiriyor.

Sümbülteber ve hanımelinin rahatlatıcı esintisi, nektarinin mayhoş kokusuyla birleşerek yaz mevsimini kutluyor

Üst notasında egzotik mandalina ve portakal özlerini taşıyan PELLIN Paris No.29, orta notalarda sümbülteber, yasemin, zambak, hanımeli, nektari ve leylak çiçeğini bir araya getiriyor. Alt notaları ise paçuli, amber ağacı, yumuşak misk ve madagaskar vanilya özleri oluşturuyor.

Egzotik mandalina ve portakal özlerinin yoğun bir şekilde harmanlandığı üst notalarda, pozitif duygular uyanırken, orta notalardaki leylak çiçeği sakinlik ve huzuru vurgulayan kokusuyla bu duygulara eşlik ediyor.  Sümbülteber çiçeği ve hanımelinin derinden hissedilen rahatlatıcı esintisini taşıyan orta notalar, nektarinin mayhoş kokusuyla bir araya gelerek yazın gelişini müjdeliyor.

paçuli, amber ağacı, yumuşak misk ve madagaskar vanilya özlerinin buluştuğu alt notalarda ise ruhunuzun derinlerindeki kadının samimiyeti ve tutkusu vurgulanıyor.

Lüks koku deneyimleri PELLIN parfüm ile ulaşılabilir hale geliyor

Titanyum kazanlarda, -4 derecede 48 saat boyunca 24 ayrı filtreden geçirilerek damıtılan PELLIN parfümler, en az 4 ay boyunca özel tanklarda dinlendirildikten sonra piyasaya sürülüyor.77 çeşit koku alternatifi ile lüks parfümü ulaşılabilir  kılan orijinal EDP garantili Pellin parfümler, kullanıcıları için birçok hediye seçeneği de sunuyor.