Masalsı Düğünlerin Romantik ve Tarihi Adresi: Çırağan Sarayı

Boğaz’ın kıyısında görkemiyle ışıldayan muhteşem bir mimari, göz dolduran manzara, ihtişamlı dekorasyon, şımartan hizmet kalitesi ve meşhur mermer merdivenleri ile ömür boyu hafızalara kazınacak masalsı düğünlerin vazgeçilmez klasiği tarihi Çırağan Sarayı, çiftleri baştan sona büyüleyici bir serüvene çıkartıyor.

Boğaziçi’nin muhteşem manzarası eşliğinde gerçekleştirilen açık hava düğün törenleri, romantik bir atmosferde unutulmaz anlar yaşatırken, sarayın zarif ve görkemli iç mekânları da masalsı bir ihtişam sunuyor. Lüks ve klasik bir şıklık sunan tarihi mekanları ile her milliyetten gelin ve damadın her mevsim hizmetinde olan Çırağan Palace Kempinski’nin deneyimli düğün ekibi, çiftler için her detayı özenle planlıyor. 

Gerçekleştirdiği kapsamlı yenilenme projesinin ardından, tarihi dokularının modern zarafetle birleşiminin hakimiyetinde yenilenen odaları, süitleri, restoranları ve SPA merkezi ile yeni bir hayata adım atacak gelin ve damada ise bu romantik saray masalının tadını çıkarmak kalıyor.