Come As You Are, Moda Dünyasına Yenilikçi Bir Bakış Getiriyor

İstanbul merkezli yeni bir giyim markası olan Come As You Are, moda dünyasına yenilikçi ve kapsayıcı bir soluk getiriyor. Tamamen yerel işçilikle ve sınırlı sayıda üretilen bu özel “Lounge wear” koleksiyonu, kalite ve özgünlüğü ön planda tutarak tasarlandı.

Come As You Are, Pera’da bulunan House Of Geo’nun roof terasında koleksiyonun tanıtımı için bir davet düzenledi. Davete cemiyet, sanat ve tasarım dünyasından tanınmış isimler katıldı. Davete katılanlar arasında; Berrak Tüzünataç , Murat Türkili, Eliz Fındık, Gökhan Avcıoğlu, Ali Kalyoncu, Mine Kalpakçıoğlu, Yasemin Öğün, Özgür Masur da vardı.

Come As You Are, klasik ve modern dokunuşları bir araya getiren ürünlerinde, Gaziantep’in özel kutnu kumaşından ipek satene ve pamuklu kumaşlara kadar en kaliteli malzemeleri kullanıyor. Her bir parça, titizlikle ve özenle hazırlanarak kullanıcıların rahatlık ve şıklığı bir arada deneyimlemelerini sağlıyor.

Markanın temel felsefesi olan bütünleştiricilik ve birlik, ürünlerine de yansıyor. Bu anlayışla, Come As You Are’ın koleksiyonundaki tüm ürünler unisex olarak tasarlanmış olup, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin herkesin kullanımına sunuluyor. Bu sayede, moda dünyasında yeni bir perspektif kazandırarak, herkesi kendi kimlikleriyle rahatça ifade etmeye davet ediyor.

Come As You Are’ın limited edition eşsiz ilk koleksiyonu GeoGallery’de sunuluyor. Koleksiyonun tasarımcısı Ender Sanal… Come As You Are, modanın ve konforun sınırlarını zorlayarak, herkesin kendisi olarak rahat hissettiği bir dünya yaratmayı amaçlıyor.