Shiseido Expert Sun Protector ile Etkili Güneş Bakımı

Lider cilt bakım markası Shiseido, Autorepair teknolojisiyle geliştirilen Expert Sun Protector serisi ile yaz aylarında cildinizin ihtiyacı olan maksimum korumayı sunuyor. 

Shiseido Expert Sun Protector Cream SPF50+

Suya ve ısıya dayanıklı Expert Sun Protector Cream SPF50+, sağlıklı ve canlı bir cilt için UV koruması sunarak yaşlanma belirtilerini iyileştiriyor. Yüksek korumalı güneş kremi, özellikle yüz için tasarlanan ve cilt bakım bileşenleri içeren formülüyle cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda bakım yapıyor. Wetforce ve Heatforce teknolojileri ile su ve ısı ile temasta koruması güçleniyor. Yeni Autorepair teknolojisi, kremin çizilme ve sürtünme nedeniyle hasar gördüğü durumlarda UV koruyucu yapısını onarıyor. 

Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF50+

Hem yüzü, hem de vücudu UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyan Expert Sun Protector Lotion SPF50+, kırışıklık ve leke görünümü gibi yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. Cildi nemlendiren, rahatlatan ve kuruluğu önleyen güneş losyonu, içeriğindeki NatureSurge kompleksi sayesinde hava kirliliğine karşı ciltte koruyucu katman oluşturuyor. Wetforce ve Heatforce teknolojileri sayesinde cilt suya ve ısıya maruz kaldığında koruması güçlenen ürün, içeriğindeki aspir özüyle cildi sıkılaştırıyor, pürüzsüzleştiriyor ve kolajen üretimini artırıyor.