Marvel & Swarovski: Kahramansı Stille Kristalin Güzelliği Bir Araya Geliyor

Kahramanlık ve kendini keşfetme yolculuğundan ilhamını alan Marvel karakterleri, ünlü kristal evi Swarovski ile yepyeni bir takı ve ev aksesuarları koleksiyonu için bir araya geliyor. Koleksiyondaki her bir parça ikonik Marvel çizgi roman karakterinden esinlenirken Swarovski ustalığı ve detaylara gösterilen özenle hazırlanıyor.

Bu iş birliği, Swarovski Kreatif Direktörü Giovanna Engelbert’e tasarımlarında güç, kahramanlık ve sorumluluk özelliklerini keşfetme olanağı sağlıyor. Koleksiyon, Marvel’in 84 yıllık mirasından ve Marvel karakterlerinin insanlara kendi içlerindeki kahramanı bulmalarına yardımcı olmasından esinlenirken, kristalin gücünü ve zarafetini ise yeni ve özgün şekillerde ortaya koyuyor.


Swarovski Kreatif Direktörü Giovanna Engelbert, “Stan Lee usta bir hikâye anlatıcısıydı. Dünyaya inanılmaz etkili ve heyecan verici süper kahramanlar kazandırdı, bu nedenle Marvel®’ın favori karakterlerini tanımak ve onların özgün yanlarını kristallerimizle ifade etmek bizim için gerçek bir onur.” dedi.

Swarovski B2B İş Geliştirme Direktörü Peter Widmann, “Swarovski, ikonik bir takı ve ev aksesuarları koleksiyonu için Marvel ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyor. Her iki marka da zengin bir mirasa ve uzun bir geçmişe sahip ve dünyanın dört bir yanında seviliyor, bu da bu iş birliğini mükemmel kılıyor.” yorumunda bulundu.


BENLİĞİNİZE İLHAM VERİN

Swarovski, Marvel süper kahramanlarından (Örümcek Adam, Kara Panter, Kaptan Marvel, Demir Adam ve Hulk) esinlenen koleksiyonda sekiz adet takı, beş kristal küçük heykel ve bir çıkartma seti yer alıyor. Her bir parça, içinizdeki süper kahramanı ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir güç ve iyilik göstergesini simgeliyor.