MacKenzie-Childs Rosy Check Her Yerde!

Pembe çiçeklerin tüm doğayı fethettiği bahar günlerinde bahar aylarında sofralarınıza ve mutfaklarınıza MacKenzie-Childs’ın son koleksiyonu Rosy Check ile pembenin enerjisini taşımaya hazır mısınız? Romantik feminen pembeden ilham alarak yaratılan bu koleksiyon, karşı konulmaz bir çekicilikle hem iç hem de dış mekanları hakimiyeti altına almaya hazır.

MacKenzie-Childs Rosy Check ile Bahara Merhaba!

Pembe renk, psikolojide koşulsuz sevmeyi, anlayışlı ve düşünceli olmayı, empati kurmayı simgeliyor. Umudun simgesi pembe, girdiği her mekâna umut, anlayış, mutluluk ve sevgiyi aşılıyor. Pembenin hissettirdiklerinden ilham alarak Rosy Check koleksiyonunu tasarlayan MacKenzie-Childs, feminen enerjisiyle mekanları iyi hissettirmeye geliyor.

Birbirinden özgün ve eşsiz MacKenzie-Childs koleksiyonları, her tonu ve rengiyle yaşam alanlarına selam veriyor. Girdiği her mekânda gözleri üzerine toplayan sofra takımları, katlı sunum tabakları, demlikler, kavanozlar ve ayaklı stantlarla MacKenzie-Childs bahar mevsimine şimdiden hazır.

Victoria MacKenzie ve Richard Childs çiftinin soyadlarını birleştirerek kurdukları MacKenzie-Childs bugün milyonlarca evin bir köşesinde mutluluk saçıyor.

Markanın Türkiye temsilciliğini yürüten Aura Dekorasyon’un kurucusu N.Berrin Ak, “Dekorasyon, sanat ve modaya olan tutkum şu anda olduğum yerin asıl nedeni bence…

Güzel olan her şey, benim dünyamda var.” sözleriyle hikayesine değinirken, markanın bizlere devamlı bir sürprizi olduğunun; dolayısıyla bu enerjiden sürekli beslendiklerinin de altını çiziyor.

Söz konusu eve hediye olunca akla ilk gelen markalardan birisi olan MacKenzie-Childs, evin kalbini kazanan tasarımlarıyla heyecanlı seçimler yapmanızı sağlayacak.

Adım attığı her yaşam alanına mutluluk rüzgarları estiren MacKenzie-Childshem eğlenceli hem zamansız hem de klasik stiliyle sizleri Nişantaşı’nda yer alan showroom’una davet ediyor.