MacKenzie-Childs: Mavi Beyaz Düşlerin Kahramanı

İddialı ve zamansız tasarımlarıyla kalbimizi kazanan dünya devi MacKenzie-Childs, doğadan esinlenerek yarattığı Royal Check serisiyle 2024’e iddialı bir başlangıç yapıyor. Pozitif enerjiyi yaşam alanlarına yansıtan mavi ve tonlarının kullanıldığı mekânlar, dinginliğiyle bizi huzurlu hissettiriyor.

Victoria MacKenzie ve Richard Childs çiftinin soyadlarını birleştirerek kurdukları MacKenzie-Childs markası, dünya çapında tanınan bir isim haline geldi. Markanın Türkiye temsilciliğini Aura Dekorasyon yürütüyor.

Karı-koca bir çiftin hayal dünyalarının dışa vurumunu yansıtan MacKenzie-Childs tasarımları, bugün milyonlarca evin bir köşesinde mutluluk saçıyor.

“Dekorasyon, sanat ve modaya olan tutkum şu anda olduğum yerin asıl nedeni bence…

Güzel olan her şey, benim dünyamda var.” sözleriyle hikayesine değinen girişimci, markanın bizlere devamlı bir sürprizi olduğunun; dolayısıyla bu enerjiden sürekli beslendiklerinin de altını çiziyor.

Zamansız çizgiler

MacKenzie-Childs koleksiyonlarını ikiye ayırarak inceleyebiliriz. Koleksiyonun bir kısmı klasik, sürekli üretimi olan ve sürekli satış getiren siyah beyaz renklerle taçlandıran seriden oluşuyor. Zamansız ve birden fazla stile ayak uydurabilen bir seri.

Bir de bunun dışında markanın çatısı altında belli bir dönem için üretilen sezonluk parçalar yer alıyor. MacKenzie-Childs tasarımları öyle iddialı ki,herkesi bir yerden yakalayıp ruhuna yakın bulduklarıyla buluşturmayı başarıyor.

Girdiği evlerde mutluluk saçan rüzgâr estiren MacKenzie-Childs, hem eğlenceli hem zamansız hem de klasik stiliyle sizleri Nişantaşı’nda yer alan showroom’una bekliyor.