LORİS, Kaliteli, Ekonomik ve Zengin Parfüm Seçenekleriyle Buluşturuyor

Kaliteli ve uygun fiyatlı parfüm sevenlerin vazgeçilmez markası Loris, kendi alanının en zengin ürün yelpazesini sunarak fark yaratıyor. Parfümden oda kokusuna, kolonyadan duş jeline kadar 500’e yakın ürün çeşidine ev sahipliği yapan Loris, sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da hızla büyüyor. Özellikle Almanya’da büyük ilgi gören Loris’in yeni mağaza açılışları için sırada İngiltere, ABD, Rusya ve Avustralya var.

Sevilen, tanınan ve ulaşılabilir bir marka olma hedefiyle yola çıkan Loris Parfüm, yaptığı atılımlar ve AR-GE çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Motto olarak kaliteli ve uygun fiyatları sunma ilkesini benimseyen Loris, özellikle geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Loris Parfüm’ün tüm mağazalarında inşa ettiği kaliteli ve zengin ürün çeşitliliği en belirgin fark olarak göze çarpıyor. Parfümden oda kokularına, kolonyadan duş jellerine kadar 500’e yakın ürün çeşidi Loris çatısı altında sunuluyor.

Tüm bu geniş yelpazenin üretim sürecinde ise en kaliteli hammaddeler kullanılarak, titizlikle formüle edilmiş ürünler oluşturuluyor ve Uluslararası Esans Birliği’nin belirlediği standartlarda hammadde kullanılıyor. Ayrıca Loris, marka bilinirliğini dünyanın hemen her bölgesine taşıyan uluslararası kalite belgelerine sahip olduğundan kendisine duyulan güvenin alt yapısını da sağlam tutuyor.

AR-GE konusu da Loris’in sürekli üzerinde çalıştığı başlıklar arasında yer alıyor. CMS teknolojisine de sahip InoLab (Innovative Fragrance Laboratory) AR-GE laboratuvarında koku uzmanları ve kimyagerler aralıksız ürün geliştirme çalışmaları yapıyor. İnsan kaynaklarını geliştirmeye yönelik yatırımlar ise Loris Akademi çatısı altında toplanıyor. Kısaca Loris markalaşmaya ve kurumsallaşmaya da ayrı bir özen gösteriyor.

Türkiye’den sonra en hızlı büyüme Almanya’da…

Büyümesini franchise sistemiyle sürdüren Loris’in şu an Türkiye’de 250, yurtdışında ise 260 mağazası var. En hızlı büyüdüğü Avrupa ülkesi ise mağaza sayısı bu yıl 70’e yükselen Almanya… İngiltere, ABD, Rusya, Avusturalya gibi geniş bir coğrafyada ise mağaza açılışları sürmeye hazırlanıyor.

Loris Parfüm kendi mağazalarının dışında ülkelerin kozmetik zincirlerinde de gerek kendi markasıyla, gerek özel marka ürünlerle varlık gösteriyor. Hedef ise 2024 yılı sonuna kadar Türkiye’de 250 olan mağaza sayısının 300’e çıkması ve ihracat kapasitesinin yüzde 50 oranında yükselmesi…

2025 için hedef büyük…

2 bin 300’e yakın çalışanı olan Loris’in 2025 yılı için hedefleri arasında, yeni fabrika açılışı, tüm üretim hatlarının yeniden analiz edilmesi, verimlilik artışına yönelik adımların atılması, bulunulan pazarları genişletme ve yeni pazarlara girmek var. Bunların yanı sıra sürdürülebilirlik planlamaları da hız kazanmaya hazırlanıyor. Büyüme planlarının hepsinin merkezinde ise en iyi müşteri deneyimini oluşturmak var.

Ayrıca Gebze’de inşaatı süren ve bitimine bir yıldan az bir zaman kalan yeni üretim merkezini de açmaya hazırlanan Loris, stratejik planlarında bir sapma olmadan yoluna devam ediyor.