MacKenzie-Childs İle Bahar Sofralarına Courtly Check Dokunuşu

Yaz mevsimine adım adım yaklaştığımız bahar aylarında sofralarınıza ve mutfaklarınıza Courtly Check dokunuşlarıyla, doğanın ritmini ve cömert güzelliğini taşımaya hazır mısınız? MacKenzie-Childs’ın imza desenlerinden biri olan Courtly Check’e renkler çok yakışıyor.

MacKenzie-Childs İle Bahar Sofralarına Courtly Check Dokunuşu

Birbirinden özgün ve eşsiz MacKenzie-Childs koleksiyonları, her tonu ve rengiyle yaşam alanlarına selam veriyor. Girdiği her mekânda gözleri üzerine toplayan sofra takımları, katlı sunum tabakları, demlikler, kavanozlar ve ayaklı stantlarla MacKenzie-Childs bahar mevsimine şimdiden hazır.

Victoria MacKenzie ve Richard Childs çiftinin soyadlarını birleştirerek kurdukları MacKenzie-Childs bugün milyonlarca evin bir köşesinde mutluluk saçıyor.

Markanın Türkiye temsilciliğini yürüten Aura Dekorasyon’un kurucusu Berrin Ak, “Dekorasyon, sanat ve modaya olan tutkum şu anda olduğum yerin asıl nedeni bence…

Güzel olan her şey, benim dünyamda var.” sözleriyle hikayesine değinirken, markanın bizlere devamlı bir sürprizi olduğunun; dolayısıyla bu enerjiden sürekli beslendiklerinin de altını çiziyor.

Söz konusu eve hediye olunca akla ilk gelen markalardan birisi olan MacKenzie-Childs, evin kalbini kazanan tasarımlarıyla heyecanlı seçimler yapmanızı sağlayacak.

Adım attığı her yaşam alanına mutluluk rüzgarları estiren MacKenzie-Childshem eğlenceli hem zamansız hem de klasik stiliyle sizleri Nişantaşı’nda yer alan showroom’una davet ediyor.