Lancôme Skin Science Club İle Cildinizin Geleceğine Yolculuk

Lancôme Skin Science Club ikinci kez kapılarını Akaretler Sıraevler No:37’de açtı!

Lancôme, cilt bakım ürünlerini vazgeçilmeziniz yapan, aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formülleri ve arkasındaki cilt bilimi teknolojisini keşfetmek isteyen ziyaretçilerini, 5 Nisan’a kadar Skin Science Club deneyim alanında bekliyor!

Lancôme Skin Science Club İle Cildinizin Geleceğine Yolculuk

Lancôme, cilt bakımındaki otoritesini ve bilimin gücünü vurgulayan Skin Science Club deneyimini, bu yıl ikinci kez Akaretler Sıraevler’deki alanında sunuyor. 16 Mart – 5 Nisan 2024 tarihleri arasında devam edecek Lancôme Skin Science Club, tekno-güzellik dünyasına misafirlerini bekliyor.

Lancôme, 89 yıllık tecrübesi ile cilt bakımına dair ileri düzey bilim ve teknolojinin gücünü, Skin Science Club ile yeniden ortaya çıkarıyor. Misafirler, bu yıl daha fazla sayıdaki cilt analizi cihazlarına sahip Tekno-güzellik deneyim alanında, Lancôme Cilt Bakım Uzmanları eşliğinde cilt bakımının teknoloji ile buluştuğu noktaları keşfederken kişiselleştirilmiş bir cilt bakım deneyimi yaşama fırsatı buluyor. Lancôme’un öncü teknolojilerinden Skin Screen, cilt ihtiyaçlarınızı analiz edip en uygun çözümü bulma fırsatı sunarken cildi 3 farklı ışık altında detaylı bir şekilde inceleyerek 13 klinik parametrede analiz ediyor. 

Bu yıl aynı zamanda Lancôme, Skin Science Club’da iki yeni cilt bakımı ürününü tanıtıyor. Renergie Triple Serum Eye ve UV Expert Supra Güneş Koruyucu Lancôme severler ile buluşuyor. Renergie Triple Serum Eye, göz çevresindeki kırışıklıkları, sarkmaları ve koyu halkaları hedefleyen yoğun bir bakım sunarken, UV Expert Supra Screen Güneş Koruyucu, cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan güçlü bir kalkan oluşturuyor. 

Lancôme Skin Science Club İle Cildinizin Geleceğine Yolculuk

Rénergie Deneyim Alanında misafirler, Lancôme’un cilt bakım ürünlerini vazgeçilmez kılan aktif içeriklerle zenginleştirilen formüllerini ve bu ürünlerin arkasındaki bilimi keşfederken, yeni çıkan Renergie Triple Serum Eye ile ilk kez bu alanda tanışıyor.

Bu sene ilk kez deneyimlenecek olan Open Lab alanında misafirler bilimsel içerikleri mini deneylerle yakından tanıma fırsatı bulurken aynı zamanda ürünlerin dokularını ve etkilerini keşfediyorlar. Bu alan ayrıca, yeni Lancôme UV Expert Supra Screen’i yakından tanımanın yanında interaktif UV filtreleri ile etkisini gözlemleme fırsatı sunuyor.

Bu yıl Makyaj Odasında ise ziyaretçiler, Shade Finder cihazıyla ciltlerine en uygun fondöten rengini belirlerken Lash Anatomy cihazıyla kirpik analizi yaptırarak kendilerine en uygun maskarayı keşfedebiliyor. Lancôme’un tekno-güzellik cihazları ile kendilerine en uygun makyaj ürünlerini keşfedebilen ziyaretçiler, Lancôme makyaj artistleri eşliğinde yüz tiplerine özel makyaj uygulama ipuçlarını öğrenebiliyor.

Lancôme Absolue Spa premium cilt bakım alanında Lancôme’un uzmanlığını Absolue’nün uzun ömürlülük bilimi ile birleştirerek geliştirilen Cryo-Sculptor Bakımı, sıcak ve soğuk kriyo-terapi masajın uyumunu kullanarak cildi yeniden şekillendiriyor ve sıkılaştırıyor. Bakımlarda uygulanan özel Absolue Fusion yüz ve dekolte masajı, maske ve rahatlatıcı el masajı eşliğinde sunularak misafirlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

3 milyon ultrason titreşimiyle çalışan ve hücre metabolizmasını aktive eden Pro Radiance Booster bakımı 1 haftalık Advanced Genifique dozunu 1 uygulamada cilde nüfuz ederek cilt mikrobiyomunu güçlendirilmesini sağlıyor. Çeşitli yüz ve göz masajları sunarak cildi canlandırıyor ve daha elastik bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

Lancôme Skin Science Club İle Cildinizin Geleceğine Yolculuk

Güzellik ve bilimin buluştuğu Skin Science Club16 Mart- 5 Nisan tarihlerinde misafirlerini bekliyor. Bu benzersiz deneyimin yanı sıra, Lancôme PhotoBooth ve ışıltı dolu köşelerin sunduğu eğlenceli noktalarda unutulmaz deneyiminizi ölümsüzleştirebileceğiniz unutulmaz bir güzellik serüvenine adım atmak için hazır mısınız?

Lancôme Skin Science Club’i daha yakından keşfetmek için; 

Skin Science Club | Lancome Türkiye