Koruyucu Bakımın Gücü: Clinique

Güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korumak Clinique ile daha kolay ve etkili. Clinique, SPF’li ürünleriyle bu yaz da maksimum güneş koruması sağlamaya hazırlanıyor. 

Clinique’in yüksek SPF içeren güneş korumalı ürünleri, kapsamlı koruma sağlarken cildinizi beslemeye yardımcı oluyor ve nemlendiriyor. Güneşe karşı tam spektrumlu koruma sağlayan bu ürünler, güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı mücadelede üstün bir performans sunuyor. 

Clinique Mineral Filtreli SPF50 Güneş Kremi: Yüksek korumalı, %100 mineral filtreli, irritasyona yol açmayan, UVA/ UVB güneş koruması; kolayca absorbe edilir ve uygulanır. Cildi zararlı UVA/ UVB ışınlarından korumak için fiziksel bir bariyer oluşturan mineral güneş koruması, kolayca absorbe olur ve hassas ciltler için uygundur. Clinique’in Invisible Shield Teknolojisi ciltte görünmez bir kalkan oluşturarak koruma sağlar. Bu teknoloji, her bir güneş koruma partikülünün hafif yapılı ve görünmez olmasını sağlar. Formülü, cildi rahat hissettirir – pürüzsüz, yumuşak, hafif yapılı, yağsızdır. Her sabah, makyaj uygulamadan önce, cilt bakımınızın son aşaması olarak yüze yayarak uygulayın.

Clinique Moisture SurgeTM SPF25 Nemlendirici: Moisture Surge™ SPF 25 Nemlendirici, hafif ve bulutsu krem dokusu ve ağırlık yapmayan SPF 25 güneş koruması ile cildi derinlemesine nemlendirir & korur. Hassas ciltler için uygundur. Yağ içermeyen formülü ve makyaj öncesi ciltte pürüzsüz bir baz oluşturan dokusu ile günlük kullanım için idealdir. aloe vera bio-ferment + hyalüronik asit kompleksi ve ciltte hızlıca emilen pro-vitamin D içeriğiyle cildi tüm gün derinlemesine nemlendirir. Bu nemlendirici cilt tarafından kolayca emilir, beyaz kalıntı ve yapışkan bir his bırakmaz. Cildin daha nemli, daha ışıltılı ve dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Clinique Geniş Spektrumlu SPF30 Yağsız Yüz Güneş Kremi: Yatıştırıcı ve nemlendirici formülüyle, yüz için yüksek seviyeli, geniş spektrumlu güneş koruması sağlar. Erken yaşlanma belirtilerine sebep olabilecek UVA hasarlarına karşı korumaya yardımcı olur. UVA/UVB filtreler ve SolarSmart+ teknolojisi ile cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken çizgi ve kırışıklık görünümü ile mücadele eder. Kadifemsi dokusu kolaylıkla sürülür, hızlı emilerek koruyucu bir katman oluşturur. Her sabah, makyaj uygulamadan önce, cilt bakımınızın son aşaması olarak güneşe çıkmadan minimum 15 dakika önce yüze yayarak uygulayın.

Superdefense City Block Günlük Enerji + Yüz Koruyucu SPF 50: 

Superdefense City Block  Ağırlık hissi vermeyen ve şeffaf yapısıyla, ciltteki yorgunluk görünümü önleyerek, cildin daha enerjik ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olan günlük SPF koruyucudur.

Şeffaf ve hafif yapıdaki cilt koruyucu nemlendirici, ciltte hızlı emilirken aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Komedojenik değildir. Stop Signs™ Teknolojisi ile cildinizi UVA/UVB, Kızılötesi, Mavi Işık ve kirliliklere karşı korumaya, yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya ve cildi makyaja hazırlamaya yardımcı olur. Mineral ve titanyum dioksit, çinko oksit ve homosalat gibi güneş koruyucu bileşenler içeren formülü ile UV ve güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Hyalüronik asit ve buğday proteini içerir, hızlı emilir, nemlendirir ve yağsız bir formüle sahiptir. Her sabah, makyaj uygulamadan önce, cilt bakımınızın son aşaması olarak yüze yayarak uygulayın. Tere ve neme karşı dayanıklıdır.

Smart Clinical Repair™ – SPF 30 Kırışıklık Görünümü Karşıtı Krem

Dermal aktif SPF formülüyle güçlendirilen bu nemlendirici ince çizgi ve kırışıklık görünümünü görünür şekilde azaltmaya yardımcı olur ve oluşabilecek yeni yaşlanma belirtilerine karşı cildi korur. CL1870 Peptit Kompleksi™ içeriği ve hızlı emilen formülüyle kırışıklık görünümüne karşı güçlü etki sağlarken zararlı UV ışınlarına karşı cildi koruyarak yeni yaşlanma belirtilerinin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.