Kiko Milano’da Büyük Kış İndirimi Başladı

Kiko Milano , “Büyük Kış İndirimi’nde en çok sevilen Kiko ürünleri kaçırılmayacak fiyatlarla satışa sunuluyor.

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Kiko Milano, 2 Ocak’ta başlayan kış kampanyasında çok özel indirim oranlarıyla ikonik makyaj ürünlerini Kiko severler ile buluşturuyor.

Kiko Milano, hayranlarının severek kullandığı ve önerdiği vazgeçilmez ürünlerinden oluşan 2024 yılı seçkisi Kiko Milano 2024 Iconics ürünlerini de kampanya dahilinde indirimli olarak satışa sunuluyor.

2024 yılı seçkisi, Kiko Milano’nun benzersiz güzellik anlayışını yansıtan bir dizi özgün ve etkileyici ürünle dolu. Kiko Milano 2024 Iconics ürünleri, geniş renk yelpazelerinin yanı sıra maksimum renk salınımı, uzun süre dayanıklılık gibi performansa yönelik özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Kiko Milano hayranları, bu yıl 2024 Iconics ürünleri ile kendilerini ifade etmenin, güzelliklerini vurgulamanın ve stil sahibi olmanın keyfini çıkaracaklar.

En çok satılan makyaj ürünleri ile beraber cilt bakım ürünleri ve aksesuarları da kapsayan indirim Kiko Milano mağazalarının yanı sıra www.kikomilano.com.tr‘de de geçerli…

.
İşte Kiko Milano 2024 Iconics Ürünleri

ICON # 1 – New Maxi Mod Volume & Defınıtıon – Mini Fırça Maksimum Hacim

Kiko Milano’nın efsane maskarası Maxi Mod Volume & Definition, yenilenen fırçası ve formülü ile %200 hacim ve 10 saate varan kalıcılık vadediyor.

New Maxi Mod Volume & Definition maskara yenilenen mini fırçası ile maksimum hacim sağlıyor.  En kısa kirpiklere bile ulaşamaya olanak sağlayan mini fırça, olağanüstü belirginlik sağlıyor ve kirpikleri boşluk bırakmadan baştan sona uzatıyor.

10 saate kadar dayanan  New Maxi Mod Volume & Definition maskara, kirpikleri yumuşatan argan yağı ile zenginleştirilmiş çok özel bir fomüle sahip.  Waterproof seçeneği de bulunan New Maxi Mod Volume & Definition, yeni formülüve fırçası ile makyaj tutkunlarının gözdesi olmaya devam edecek.

ICON # 2 – Unlimited Double Touch – 12 saate varan dayanıklılık

Makyaj severlerin 2012 yılından beri en sevdiği ruj seçilen Unlimited Double Touch, bulaşmayan ve 12 saate kadar dayanan yapısı ile sabahtan akşama kadar kusursuz bir görünüm vadediyor. Bir uçta zengin pigment diğer uçta ise parlaklık sağlayarak sınırsız renk seçeneği sunan çift taraflı ruj, temel renk ve parlaklığı birleştirerek dudaklara yoğun ve parlak bir görünüm veriyor.

ICON # 3 – 3D Hydra Lip Gloss – 8 saate varan nemlendirme etkisi

Çarkı felek meyvesi özü yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudakları nemlendiren 3D Hydra Lipgloss,  8 saate kadar dayanıklılığı kanıtlanmış nemlendirme etkisi ile devrim yaratıyor.  Dudaklara anında hacim veren 3 boyut efekti ile dolgun bir görünüm yaratan parlatıcı, dudakların ana hatlarını belirginleştiriyor . Işık dolu, inci gibi ışıldayan olağanüstü bir parlaklık sağlayan lip gloss, yumuşak, pürüzsüz ve yapışkan olmayan yapısı ile dikkat çekiyor. 

ICON # 4 – Skin Trainer Face Serum


Keratin ve resvetarol içeren bu dinamik serum, nemlendirme ve yenileme üstünlüğü sayesinde yaşlanma etkileriyle savaşıyor.   Oksidatif stresle mücadele eden serum,  cilde etkin bir canlılık kazandırırken; nemlendiriyor.  Hücresel oksitlenmeyi iyileştirerek sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşturan ürün her yaş tipi için uygun.


ICON # 5
– Full Coverage 2-In-1 Foundatıon & Concealer

Kusursuz bir makyaj temeli oluşturmak için makyaj çantasındaki ikili güç olan 2’si 1 arada fondöten ve kapatıcı, doğal mat bir bitiş sağlıyor. Fondöten olarak kremsi ve akışkan dokusu sayesinde yüze kolayca uygulanabilen ürün ayrıca belirgin kusurlar üzerinde tam kapatıcı olarak da uygulanabiliyor.

ICON # 6 – Unlimited Blush

Kiko Milano’nun en sevilen ürünlerinden biri olan uzun süre kalıcı pudra allık, karşı konulamaz bir ışıltı ile cildi sarıyor. 12 saate kadar kalıcılığı bulunan allık etkisini hafiften yoğuna artırabilmeye olanak sağlayan kolayca dağıtan bir yapıya sahip.  Kadifemsi, ultra pigmentli dokusu cilde hızlıca nüfus ediyor.  Mat ve metalik bitişli renk alternatifleri bulnan Unlimited Blush 2024 yılında makyaj çantalarının vazgeçilmezi olacak.