Beauty&More’la Sağlıklı, Huzurlu ve Dingin Bir Cilt

Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri, başarısı ispatlanmış, patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Beauty&More, sağlıklı çözümler sunuyor. Türkiye ve dünyada değerli taşlar dendiğinde akla ilk gelen kozmetik markası olmayı hedefleyen Beauty&More, değerli taşların holistik etkilerini özel cilt bakım formülleriyle birleştiriyor. Marka, insanı hem fiziksel hem de içsel anlamda olumlu etkilemeyi amaçlayan ürünler geliştiriyor.

Cildi toksinlerden arındıran ve derinlemesine nemlendiren, ciltteki sebumu dengeleyerek cildi aydınlatan minerallerin gücünü, yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından etkili formüllerle birleştirmeyi başaran Beauty&More; sağlıklı, huzurlu ve dingin bir cilde giden yolu açıyor.

‘Amethyts Detox Peeling’, Ametist Taşının Sakinliğini Deniz Tuzuyla Buluşturuyor

Tüm bedeni şımartan ‘Amethyts Detox Peeling’, cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Ametistin huzur verici etkisiyle ciltte kadifemsi bir yumuşaklık yaratan ürün, deniz tuzu ve değerli yağları buluşturan formülüyle sakin ve dingin bir bakım sunuyor. Tatlı Badem, Kayısı Çekirdeği, Susam ve Jojoba Yağının yüksek nemlendirici etkisiyle cilt bariyerini koruma altına alan ‘Amethyts Detox Peeling’, deniz tuzunun negatif etkilerden arındırıcı özelliğini, ametist taşının sakinlik veren enerjisiyle harmanlıyor.

‘Sapphire Blue Sirius Serum’la Parlak ve Işıltılı Bir Cilt

‘Sapphire Blue Sirius Serum’, cilt tonunu aydınlatırken koyu lekelerinin giderilmesine yardımcı oluyor. Hamilelik, akne, güneş ve yaşlılık lekelerinde de etkili olan ürün, safir tozuyla cildi yatıştırıyor ve derinlemesine nemlendiriyor. Cildin temiz, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlayan ‘Sapphire Blue Sirius Serum’, UV koruyucu etkisiyle de güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerine karşı kalkan oluyor. Ürün, parlak, canlı ve ışıl ışıl bir cilt görünümü elde edilmesine katkı sağlıyor.

‘Amber Eternal Youth’, Cilde Dolgunluk ve Elastikiyet Kazandırıyor

Ciltte kolajen sentezi 25 yaşından itibaren azalırken kolajen yıkımı da artmaya başlıyor. Ciltte elastikiyet kaybı ve kırışıklık görünümü oluşmasına neden olan bu yıkımın önüne geçmek için ise doğru ve sağlıklı ürünlerle cildin desteklenmesi gerekiyor. ‘Amber Eternal Youth Anti Aging & Rejuvenating Serum’ içeriğindeki retinol ile cilt altındaki kolajen üretimini tetikliyor, cilde dolgunluk ve elastikiyet kazandırıyor. Amber taşının ciltteki inflamasyonu yatıştırma özelliği sayesinde akneleri azaltan serum, ‘Lactobacillus Ferment’ ve ‘Bacillus Ferment’ ile cildin doğal mikrobiyotasını dengelemeye de yardımcı oluyor. Ciltte oluşan geniş gözeneklerin görünümünü azaltan ürün, formülündeki peptid kompleksi sayesinde cildi kurutmuyor.

Tavsiye edilen raf fiyatları:

‘Amethyts Detox Peeling’: 1,058 TL

‘Sapphire Blue Sirius Serum’: 1,157 TL

‘Amber Eternal Youth Anti Aging & Rejuvenating Serum-30 ml’: 1,270 TL

Beauty&More ürünleri; premium kozmetik mağazaları, seçkin online platformlar, elit klinik ve estetik merkezlerinde satışa sunuluyor.