Moda ve Fonksiyonun Buluşma Noktası

Performans modasına yeni bir soluk getiren Comeup, bacak ve kalça kısmında yer alan balıksırtı desenli toparlayıcı taytı ile şıklığı öne çıkarıyor. Silverplus teknolojisi ile nem yönetimi sağlayan ve teri engelleyen balıksırtı desenli toparlayıcı tayt, hem antrenmanlarda hem de günlük kullanımda rahatlığı en üst seviyeye taşıyor.

Kullanıcı dostu ve şehrin dinamizmine uyum sağlayan çağdaş tasarımlarıyla, çok yönlü ürünler geliştiren Comeup, spor kombinlerinde şıklığı ve konforu bir araya getirmeye devam ediyor. Dikişsiz giyim ve Silverplus® teknolojisi ile geliştirilen ürün, balıksırtı deseni ve yüksek bel tasarımı ile spor deneyimini daha şık ve daha konforlu bir hale getiriyor.

Pilates ve yogadan tenise kadar birçok spor dalına eşlik ediyor

Yüksek teknoloji ve modern tasarımın birleşiminden oluşan balıksırtı desenli toparlayıcı tayt; toparlama özelliği, dikişsiz ve yüksek bel tasarımı ile formunuzu ortaya çıkararak fit bir görünüm sunuyor. 4 yana esnek kumaşı ile pilates, yoga, fitness, koşu, yürüyüş, barre, jimnastik, bisiklet, tenis, HIIT Kardiyo (yüksek şiddetli aralıklı antrenman) gibi birçok spor dalında rahatça esnemeyi sağlayan tayt, Silverplus® teknolojisi ile ter kokusuna neden olan bakteri oluşumunu engelliyor. Siyah, egzotik yeşil, light green, mahlep tozu ve terracota renk alternatiflerinden oluşan ürün, her kombine ve tarza rahatlıkla uyum sağlıyor.