Kids Fashion Runway Kasım Ayında Emaar’da

Şimdiye dek yapılmamış, harika bir influencer anne çocuk podyum buluşması Emaar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi, İllüzyon Müzesi, Kaydırax, Playland Çocuk Eğlence Merkezi, Kum Havuzu gibi birbirinden eğlenceli çocuk alanlarıyla, çocukların en sevdiği alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Emaar, bu kez bambaşka bir çocuk etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Anne ve çocukları hiçbir zaman unutmayan Emaar, okulların ara tatil döneminde gerçekleşecek olan çok keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bu özel etkinlik, Emaar Mom Talks’la başlarken, Kids Fashion Runway ile taçlanacak. Kids Fashion Runway’de fenomen annelerin çocukları podyuma çıkarken, podyumda yürüyecek olan bu fenomen çocuklara, Emaar Instagram hesabından yapılacak çekilişle 10 çocuk daha eşlik edecek. Böylece çok daha renkli ve çoşkulu bir moda yürüşü hayata geçirilmiş olacak.

Şimdiye dek yapılmamış olan, bir ilk olarak gerçekleştirilecek Kids Fashion Runway’in saç tasarımlarında For Kids Hair imzası olacak. Aynı zamanda bu muhteşem defilede Boyner, B&G, Edlis Kids, Panço, Penti, U.S. Polo Assn. ve modanın öncüsü daha birçok markanın çocuk koleksiyonlarının yeni sezonunun en hit parçaları yer alacak. Çocukların yürüyecekleri Kids Fashion Runway podyumu, Emaar -2.nci katta yer alacak.

Emaar, 19 Kasım Cumartesi saat 13:30’da başlayacak olan bu benzersiz buluşmaya tüm anneler  ve çocuklarını davet ediyor…