MR. D.I.Y.’in dekoratif ürünleriyle evde sıcacık bir yılbaşı atmosferi yaratmak çok kolay!

Hayata yepyeni bir başlangıç heyecanı katan bir yılbaşı daha hızla yaklaşıyor. Keyifli bir yılbaşı dekorasyonuyla yeni yılı daha güzel karşılamaya ne dersiniz? “Daima uygun fiyatlar” mottosuna sahip MR. D.I.Y., dekoratif ürünleriyle evlerde sıcacık bir yeni yıl ortamı oluşturuyor.

Yılbaşının gelişiyle birlikte evimizin dekorasyonu da rengarenk yeni yıl atmosferi kadar heyecan yaratıyor. Yılbaşı dekorasyonu dendiğinde ise akla ilk olarak yılbaşı ağacı geliyor. MR. D.I.Y. mağazalarında farklı boylarda yılbaşı ağaçları sizi bekliyor. Yılbaşı süsleri, ziller ve yılbaşı toplarıyla renklenmiş bir ağaç, evde sıcak bir görünüm sağlıyor.

Yılbaşında battaniye ve şallara eşlik eden kozalaklar, salonunuza hareket getiriyor. Peki, kış boyunca salonunuzu süsleyecek led aydınlatmaya ne dersiniz? Misafirlerinize hitap eden,  görselliği kuvvetli bir tasarımla yılbaşı akşamına ayrı bir hava katabilirsiniz.

MR. D.I.Y.’den alabileceğiniz yılbaşı çelenginin yanı sıra çam dalları ve kozalaklarla süsleyebileceğiniz hoş kokulu mumlar, yılbaşı çorapları, şeritler ve kristal yılbaşı küreleri de şık birer dekoratif unsur olabilir.

Bu yıl sevdiklerinizin yeni yıl hediyesi MR. D.I.Y.’den

Yılbaşı bahanesiyle sevdiklerinize hediye almak ve onların gözlerindeki mutluluğu görmek paha biçilmez bir duygu. MR. D.I.Y., sevdiklerini yeni yıl hediyeleriyle sevindirmek isteyenleri birbirinden farklı kategorilerde sınırsız seçenekle karşılıyor!

Aralarında yılbaşı şapkası, yapay çiçekler, sticker’lar, dekoratif aksesuarların bulunduğu, her zevke özel hediyeler yeni yıl ruhuna anlam ve neşe katıyor. Yakınlarınıza vereceğiniz hediyelerinizi, MR. D.I.Y.’de sunulan sarma kağıtları, kurdeleler, tebrik kağıtları, karton çantalar ve hediye kutularıyla benzersiz hale getirebilirsiniz.

MR. D.I.Y., birbirinden şık ürünleriyle hem yaşam alanlarınıza renk katıyor hem de sevdiklerinizle yeni yıl mutluluğunu paylaşmanızı sağlıyor. Evinizde huzur verici dekoratif ürünlerle yeni yıl atmosferi yaratabilir, kış tonlarını evinizin dekorasyonuna dahil edebilirsiniz.