iRobot’tan Anneler Günü’ne Özel Cazip Fırsatlar

Anneler Günü’nün yaklaşması ile anneler için hediye arayışları da başladı. Üstün kalitesi ve süpürme performansıyla dünya genelinde 40 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen Amerikan markası iRobot, 1-14 Mayıs tarihleri arasında Anneler Günü’ne özel kampanyası ile annelerini mutlu etmek isteyenler için benzersiz hediye alternatifleri sunuyor. Temizlik yükünü alarak hayatı kolaylaştıran iRobot Roomba robot süpürgeler ve Braava jet robot paspaslar ile, anneniz kendisine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırabiliyor. Kampanya kapsamında robot süpürgeler ve robot paspaslar, www.irobot.com.tr web sitesinde yüzde 20’ye varan indirimlerle satın alınabilecek.

Anneler Günü’ne sayılı günler kala, annelere ne hediye alınacağına dair tatlı bir telaş başladı bile… Annelerinin temizlikte harcadığı zamanı kendisine ve sevdiklerine ayırmasını isteyenlerin bu seneki tek tercihi iRobot’un inovatif robot süpürgeleri ve robot paspasları olacak. 20 yıl önce Roomba robot süpürgenin Amerika’da satışa sunulması ile ev tipi robot süpürge kategorisinin kurucusu olan iRobot, Anneler Günü’nde, annelerini derinlemesine hijyen ve zahmetsiz temizlikle tanıştırarak her gün mutlu etmek isteyenler için cazip bir kampanya başlattı. 1-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Anneler Günü kampanyası ile kaçırılmayacak fırsatlar sunan iRobot, Roomba robot süpürgeler ve Braava robot paspasları web sitesinde sepette yüzde 20’ye varan indirimlerle tüketicilerle buluşturuyor.

60 güne kadar toza dokunmadan temizlik

Roomba i5+, i7+, j7+ ve s9+ robot süpürgelerde bulunan Clean Base® Otomatik Kir Boşaltma İstasyonu, iRobot’un sunduğu rahatlık ve konforu bir adım öteye taşıyor. Bu modellerde kir, toz ve kalıntılar, polen ve küfün yüzde 99’unu yakalamak için alerjen engelleme malzemesi kullanan AllergenLock™ torbalarına otomatik olarak aktarılıyor. Böylece anneler, bir yandan temizlik işini toza ve kire hiç dokunmadan zahmetsizce gerçekleştirirken, diğer yandan alerjenlerden de uzak kalıyorlar.  

Temizliğin rüya takımı: Roomba Robot Süpürge ve Braava Robot Paspas

Imprint™ Link teknolojisi sayesinde, Roomba robot süpürge süpürme işlemini tamamladıktan sonra Braava jet m6 robot paspasa otomatik olarak bir talimat gönderiyor ve böylece Braava robot paspas silme işlemine başlıyor. Bu iki robotun takım çalışması, annelere zemin temizliğinde kapsamlı ve konforlu bir çözüm sunuyor.