Günlük Yaşantımıza Dahil Olan Antikalar 

Geçmiş dönemler arasında eşsiz ve büyüleyici bir yolculuğa davet eden Antique Atelier, anı biriktirmek isteyenler için eşi benzeri olmayan antikaları tek çatı altında birleştiriyor. Zamansız antikaların hepsi bir masal kurgusunda, dönem atmosferinde fotoğraflanıyor ve sergileniyor. Günlük yaşamda kullandığımız parçaların antika versiyonlarını hayatımıza katmayı hedefleyen eden Antique Atelier’de birbirinden özgün ve eşsiz parçalarla karşılaşmaya hazır olun!

Bir yemek stilisti ve bir fotoğrafçı iki ortağın kurduğu bir ilham kaynağı olan Antique Atelier, özenli seçkisiyle birbirinden özgün sofra aksesuarlarını tek çatı altında birleştiriyor. Antique Atelier’in yaratıcıları Elvan Sarıkaya ve Büşra Oktar, yemek stilistliğinden ve fotoğrafçılıktan edindikleri deneyimle, özenle keşfedip topladıkları antika parçaları, masalsı bir atmosferle sunarak dikkatli üzerine toplamayı başarıyor. Ekip, kendi günlük hayatlarında da sürekli olarak antika parçaları tercih ediyorlar ve bu durumdan ötürü çok memnunlar.  

Her iki girişimcinin de ortak noktası olan eski ve antika objelere duydukları hayranlık, Antique Atelier markasının ortaya çıkmasının sebebi olmuş. Kendi kişisel yaşamlarında da sıkça tercih edip kullandıkları bu eşsiz yadigarları, düşsel bir atmosferde kurgulayarak dönemin izlerini anımsatan Antique Atelier ekibi, hem sürekli ürün yelpazesini geliştiriyor hem de bir yandan eskileri dönüştürerek onlara yeni bir hayat imkanı sunuyor. Yakın zamana dair hedefleri, tüm buldukları özgün parçaları butik bir showroomun çatısı altına toplayarak sergilemek olan Antique Atelier, yaşam alanlarına yaşanmışlığı taşıyan objelerle mekanlara duygusal dokunuşlarda bulunuyor.