Sofralarda Toscana Rüzgarları Esecek

Sıra sıra dizilmiş rengarenk evler, masmavi bir deniz, dingin ve sakin bir ortam, buram buram kokan limon ağaçları… KM HOME COLLECTION, bu tablodan ilham alarak, Toscana sahillerinden esinlendiği Amalfi stilini sofralara davet ediyor. Bahar sofralarında turuncu ve sarının dinamizmiyle mavinin sükunetini harmanlayan KM HOME COLLECTION, baharı eve çağırıyor!

İç dünyamızın yansıması olan yaşam alanlarımızın dekorasyonu, baharın gelişiyle birlikte rotasını farklı fikirlerle, davetler için evlerde ya da bahçede hazırlanan buram buram yaz kokan sofralara ve dinamik renklerin eksenine bırakıyor. Güneşi geç saatlere kadar yanımızda hissettiğimiz, ertelenen planları birer birer gerçekleştirmeye başladığımız şu sıralar, evlere bahar kombinleri yaratmaya başladığımız şu günlerde, ev tekstili gurusu KM HOME COLLECTION, yeni koleksiyonuyla baharı evlere davet ediyor.

Yıllardır uluslararası düğünlere imzasını atan, kurduğu sofralarda Devlet Başkanlarını ve konuklarını KM Events imzalı etkinliklerde ağırlayan Meltem Tepeler, tasarımlarını kendi gerçekleştirdiği, markası KM Home Collection ile evlere adım atıyor. İstanbul Bebek’teki Showroom’unu 15 Mart 2021’de açılan markanın ürün gamı yüzde yüz yıkanabilir keten malzemeden yaratılan sofra ekipmanlarını kapsıyor. Özel işlemeli Amerikan servisler, peçeteler, runnerlar, masa örtüleri, sofra takımları, yastıklar ve kombinli mumlar, KM Home Collection çatısı altında bulabileceğiniz aksesuarların başında geliyor. Tüm parçalarımızı zevkle bir araya getirip kombinleyebilir, zamansız ve elegan sofralara siz de imzanızı atabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak, daha çeşitli fotoğraf ihtiyacı ve çekim için ürün temin etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.