gülsha Yeni Ürünü gülsha Güzellik Misti’ni Isparta’daki Gül Bahçelerinde Tanıttı!

Isparta’nın yüksek rakımlı bahçelerinden 130 senedir el hasadı geleneğiyle tek tek taze olarak toplanmakta olan ve dünyada çok nadir bulunan “Rosa Damascena” güllerinden geleneksel yöntemler kullanılarak üretilen ürünleriyle sektöründe fark yaratan gülsha, yeni ürünü gülsha Güzellik Misti’ni, markanın kurucusu Gülşah Gürkan ev sahipliğinde Isparta’daki gül bahçelerinde hasat deneyimi yaşatarak tanıttı.

Yılda yalnızca bir defa gerçekleşen gül hasadı, katılımcılara Isparta’nın mis kokulu gül bahçelerinde, doğanın eşsiz güzellikleri eşliğinde, gülün tüm saflığını koruyan gülsha ürünlerinin, hasattan ürüne dönüşüm süreçlerini birebir deneyimlemenin yanı sıra dünya gül yağının yarısını üreten Isparta’nın güzellikleri ile de tanışma fırsatı sundu.

Dünyanın en iyi markalarına üç kuşaktır gül yağı üreten ve gülsha markasını ise çok kısa bir sürede dünyada 10’dan fazla ülkede 2000’i aşkın noktada satmayı başaran markanın kurucusu Gülşah Gürkan, katılımcılara güllerin sabah çok erken saatlerde hangi teknikle toplanmaya başlayıp, toplanan güllerin tartım işlemlerinden sonra fabrikaya nasıl alındığını ve burada gül yağına ve gül suyuna nasıl dönüştüğünü birebir deneyimleterek aktardı.

gülsha gül bahçelerinin ardından gülsha fabrikasında devam eden programda katılımcılar, tüm süreçler ile ilgili aldıkları bilgilerin ardından, 1000 kilo gül yaprağından özel olarak hazırlanan gül havuzunda keyifli anlar geçirirken aynı zamanda 3 aşamalı gülsha güzellik ritüeli ile ilgili de atölye çalışmalarına katılarak markanın en yeni ürünü olan gülsha Güzellik Misti de dahil olmak üzere ürünleri birebir deneme imkanı buldular.

Uzun Süren Ar-Ge Çalışmalarının Ürünü gülsha Güzellik Misti

Gücünü esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerinden alan gülsha’nın en son üyesi olan gülsha Güzellik Misti (gülsha Rose Power Essence) de gülsha markasının diğer ürünleri gibi uzun süren uluslararası Ar-Ge çalışmaları sonucunda, kendine ve cildine değer verenlerle buluşmak için raflarda yerini aldı. gülsha Güzellik Misti, cildi neme doyurup, cilt parlaklığını geri kazandırırken, mavi ışık ve hava kirliliği kaynaklı yaşlanma etkileriyle savaşmaya yardımcı olan çok yönlü bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Nemlendirirken Çok Yönlü Koruma Sağlayan Mist

Hyalüronik asit ve çok yönlü koruma aktifi ile güçlendirilen gülsha Güzellik Misti, cildi dolgunlaştırıp elastikiyetini artırırken aynı zamanda ince çizgilerin görünümünde azalma sağlayarak cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl görünmesine yardımcı olur.  Cildi nemlendirip tazeleyerek sonraki bakım aşamalarına ve makyaja hazırlar.

C Vitamini ile Eşit, Yeşil Çaydan Daha da Güçlü Antioksidan

Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımından kaynaklı mavi ışığın oksidatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlayan ödüllü bir aktif içeren gülsha Güzellik Misti, serbest radikallerle savaşarak ciltteki kolajeni korumaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan ayçiçeği filizleri ve Peru tarataninlerinden elde edilen ECOCERT sertifikalı bu aktif, C vitamini ile eşit, yeşil çaydan daha da güçlü antioksidan koruma sağlar.

Gözenek Görünümünde Azalma

İçeriğindeki vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerince zengin tam gül suyu ise diğer tüm gülsha ürünlerinde olduğu gibi gülsha Güzellik Misti’nde de gözeneklerin görünümünü azaltırken cildinizi yatıştırıp beslemeye yardımcı olur.

gülsha Güzellik Misti’ni Nasıl Kullanabilirsiniz?

 • Anında nemlendirici ve ferahlatıcı etki için sabah, öğlen ve akşam tonik olarak kullanabilirsiniz.
 • Cildinizi serum ve nemlendiricinize hazırlamak için temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.
 • Gözeneklerin görünümünü azaltmak ve ışıl ışıl bir cilt elde etmek için günün herhangi bir saatinde kullanabilirsiniz.
 • Cildinizi nemlendirerek, dolgunlaştırarak ve pürüzsüzleştirerek makyaja hazır hale getirebilirsiniz. Kullanmadan önce makyaj süngerini ve fırçasını ıslatmak için idealdir.
 • Makyaj uygulaması sonrası cilde nemli bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir.
 • Seyahat esnasındaki gibi kuru ortamlarda hassas cildinizi nemlendirmek ve rahatlatmak için idealdir. (Normal koşullarda %30 ile %60 arasında olan havadaki nem oranı, yüksek irtifalı uçuşlarda %1’e kadar inebilir. Özellikle uzun uçuşlar sırasındaki düşük nem oranı cildinizde kuruluğa neden olabilir. gülsha Güzellik Misti, cildinizi canlandırıp rahatlatırken nem kaybı ile mücadele etmeniz için uçuşlarınızda ideal yol arkadaşınız olacaktır.)
 • Güneş koruyucularının yanında kullanmak ve cildinizi yatıştırmak için idealdir.
 • Mavi ışıktan korunmak için ofiste, okulda veya ekran karşısındaki her an kullanılabilir.
 • Anında tazelenmiş bir cilt için selfie’nizden önce kullanabilirsiniz.
 • Cildi yatıştırdığı ve nemlendirdiği için tıraş sonrası kullanımı için idealdir.
 • Cildi yenilemek ve yatıştırmak için egzersizlerden sonra kullanılabilir.

Tüm gün yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz %100 doğal kaynaklı gülsha Güzellik Misti, yaz ayları boyunca çantalarınızın vazgeçilmezi olacak.