Odette Bodrum’da Doğaya Teslim Olmanın Tam Zamanı

Bodrum Ortakent’te Yahşi bölgesinde 5 bin metrekare bir arazide, yemyeşil dağ ve orman manzarasına konumlanan Odette Bodrum Hotel, taş evlerinde, kuş cıvıltıları eşliğinde misafirlerine konfor ve huzuru bir arada yaşatıyor.

Şehrin telaşından uzak kalarak, doğanın kalbinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlere bu yıl kapılarını Costa Group Otelleri güvencesiyle Bodrum Ortakent’te açan Odette Bodrum, doğa severlere hitap eden taş ev konseptiyle, Bodrum’da alışılmışın dışında bir tatil deneyimi sunuyor.

9 odasıyla hizmete başlayan Odetta Bodrum’da her zevke ve ihtiyaca yönelik bir oda konsepti sunuluyor. İster çift, ister aile ister arkadaş grupları… Doğanın sadeliğinden ilhamla dizayn edilen, taş duvarlarıyla samimi bir atmosfer sergileyen, ahşap tonlarının beyaz ve griyle buluştuğu Odetta Bodrum odalarında sade bir şıklık göze çarpıyor. Tatilini kendi evindeymişçesine konforla yaşamak isteyen misafirleri için tüm detayların düşünüldüğü Odetta Bodrum’da tatili boyunca kendi yemeğini pişirmek isteyen misafirlere özel tasarlanmış mutfaklı oda seçenekleri de yer alıyor.

Konuklarını kendi doğasıyla buluşturma misyonuyla tamamen doğaya uyumlu müstakil oda girişli odaları, bahçeleri, verandaları, taş evleri bünyesinde barındıran Odetta Bodrum, yaz tatilini doğal güzellikler içerisinde telaşsızca, doğayla bütünleşerek geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.