Yaşam Alanları Sanatla Buluşuyor

Zengin renk ve desen çeşitliliğiyle trendlerin öncülüğünü üstlenen Yıldız Trend, Lam ürün grubuna 13 yeni rengin eklendiği ‘Living Art’ koleksiyonuyla yaşam alanlarına sanatın büyüleyici atmosferini taşıyor.

Orman ürünleri sektörünün lider şirketi Yıldız Entegre’nin yaşam alanındaki tasarımlara uygulanabilen birbirinden farklı renk, desen ve yüzey seçenekleriyle fark yaratan Yıldız Trend markası, 13 alternatif rengin yer aldığı yeni koleksiyonu ‘Living Art’ ile yaşam alanlarına yepyeni bir soluk kazandırıyor.

Tasarımlar da bütünlük ve estetik sağlayan Yıldız Trend lam ürünleri, 2022 yılı başında  13 yeni renk alternatifinin yer aldığı ‘Living Art’ koleksiyonu ile  her zevke hitap eden seçenekler barındırıyor. Duyuları harekete geçiren, sanattan ilham alınarak oluşturulan Living Art koleksiyonu, yaşam alanlarına estetik ve keyif kazandırıyor.

Sıra dışı çizgiler ve özgün tasarımların yer aldığı Living Art koleksiyonunda; sade ve güçlü meşenin mekanlara huzur kazandırdığı Dolce, soğuk estetiği kahverenginin sıcağıyla aynı zeminde harmanlayarak sıra dışı bir şıklık sunan Metalik Bitter, keskin hatlarıyla yaşam alanlarına realistik bir doku kazandıran Forte, meşenin özel bir dekorla buluşmasından doğan Legato, özgünlüğüyle kendi tarzını yaratmayı sevenlere hitap eden Soprano, özgün çatlakların modern metalle bir araya gelmesiyle eşi görülmemiş bir tarz sunan Senza, kremin dinginlik veren aurasının metalin sert dokusuyla yakaladığı uyumu yansıtan Metalik İpek, griyle mavinin metalik doku üzerinde buluşarak hipnotize edici bir etki sunduğu Metalik Antrasit, şehir hayatına western havası kazandıran taba renginin metalle buluştuğu Metalik Taba, beyaz tutkunlarını mest eden Metalik Saten, zarif ve otantik tarzını zikzak çizgilerde aktaran Dakron Gri, Viyana el örgüsünden esinlenilen çizgileriyle ortama Avusturya ruhu taşıyan Hezaren ve siyahın büyüleyici şıklığını pekiştiren Bold Siyah seçenekleri yer alıyor.

Salon, yatak odaları, ortak alanlar ve diğer tüm yaşam alanlarında uygulanabilen Living Art koleksiyonunda sanatın ilham verici gücünden yararlandıklarını belirten Yıldız Entegre Pazarlama Direktörü Bengü Metin, “İnovatif çalışmalarımız ve araştırmalarımız sonucunda belirlediğimiz, herkesin zevkine uygun bir seçenek bulabileceği 13 yeni renk alternatifimizle, yaşam alanlarına hayali kurulan atmosferleri taşıyor, sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Değişen dünya trendinin sıkı takipçisi bir kurum olarak müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçları odağımıza alıp estetik dokunuşlar yapıyoruz. Bu yaklaşımımız ışığında ortaya çıkan özgün bir tasarıma sahip Living Art kataloğumuzda, yepyeni bir bakış açısını yepyeni renk alternatifleriyle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.