FOREO IRIS Serisi ile Canlı, Tazelenmiş ve Etkileyici Bakışlar!

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, genç görünümlü, tazelenmiş gözlere doğru ilk adımı atmak isteyen herkes için IRIS™’i sunuyor. Göz çevresindeki koyu renk halkalar, çizgiler, yorgunluk belirtileriyle savaşan IRIS™ aydınlatıcı göz masajı yaparak teknolojinin gücünü bakışlarınıza taşıyor!

Asya’ya özgü, parmak uçlarıyla hafifçe vurularak yapılan göz masajından ilham alınarak geliştirilmiş yenilikçi IRIS, yaşlanmanın ilk belirtileri olan kırışıklıkları, şişkinlikleri, koyu halkaları ve göz altı torbalarını yok eden teknolojisiyle daha genç ve daha parlak gözler sunuyor. Etkili ve güvenli bir göz bakımı bakımı olarak onaylanmış bir cihaz olan IRIS™, ikonik Asya göz masajını, devrim niteliğindeki T-Sonic™ masajıyla birleştirerek yorgun gözleri tazeliyor ve şişkinliği alıyor. IRIS™ gözlerin yeniden nem kazanmalarına yardımcı olarak göz yorgunluğunun neden olduğu baş ağrılarını gideriyor. Hızlı ve etkili olan bu ultra hijyenik cihazın, göz altı bölgesini aydınlatıp, pürüzsüzleştirip ve sıkılaştırırken göz altı torbalarını ve koyu halkaları azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Benzersiz T-Sonic™ teknolojisi, her biri göz çevresine nazikçe masaj yapmak ve pürüzsüzleştirmek için tasarlanmış 2 özel mod sunuyor. Yaşlanma belirtilerini ortaya çıkmadan önlemek için geliştirilen IRIS’in Saf Modu hafif dokunma hareketleriyle elle yapılan bir masajın etkisini gösteriyor, Spa Modu ise hâlâ belirgin yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için hassas titreşimler sunuyor. Hassas göz çevresine narince masaj yapılabilmesi için yumuşak ve pürüzsüz silikon cihaz göz konturuna tam oturması adına kavisli bir tasarım sunuyor. Vücut için güvenli hipoalerjenik, BPA ve ftalat içermeyen IRIS gözeneksiz, tıbbi kullanımı olan ve bakteri birikime direnen yumuşak silikondan yapısıyla cildinize saygı ile yaklaşıyor. Tamamen su geçirmez IRIS™ maksimum konfor için 8 farklı hız seçeneği sunuyor. Hafif ve kolay taşınır tasarımı ile yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün olmaya aday IRIS™ göz bakım rutininizi istediğiniz yerde yalnızca 1 dakikada uygulamanızı sağlıyor.

Her sabah ve akşam sadece 1 dakikada tazelenmiş̧ ve genç görünümlü gözler için IRIS™ göz altına ve üstüne yerleştirilerek her bir göze 30 saniye boyunca uygulanıyor. Bunun yanı sıra IRIS™  kreminizin ya da serumunuzun ile kullanıldığında ürünlerin cildinize daha iyi nüfuz etmesini sağlayarak etkinliğini belirgin şekilde artırıyor. IRIS™ sadece göz altı bölgesine ve kaş kemiğine uygulanabiliyor, göz kapağı veya göz küresine uygulanmaması gerekiyor. Günlük hayatı kolaylaştırmak için her zaman kullanıcı odaklı çözümler geliştiren FOREO her zaman, her yerde kullanabileceğiniz bir kişisel bakım IRIS™ ile genç, parlak, taze ve etkili bakışların sözünü veriyor.