Erkeklerin Nefret Ettiği 5 Davranış

Partnerinin performansından sadece kadınlar şikâyetçi oluyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Sizin için hiç öyle görünmese de partneriniz zevk alsın diye yaptığınız bazı şeyler tam tersi bir etki yaratabiliyor. Partnerinizi seksten soğutmamak adına bu davranışlardan uzak durmakta fayda var.

Erkeklerin en hoşlanmadığı, ateş söndürücü davranışlardan 5’i şöyle;

1- Penisi dişlerinizle sıkıştırmak

Partneriniz bundan hoşlanıyorsa ne âlâ. Ama çoğu erkek bunu ürkütücü buluyor ve dişlerinizi orada hissetmekten hoşlanmıyor. Diş yerine dilinizi kullanarak erkeğinizi baştan çıkarabilirsiniz.

2- Testisleri hızlıca ya da sertçe çekmek

Avuçlamak, yalamak ne kadar seksi ve baştan çıkarıcıysa, hassas bir bölge olan testislere sert davranmak bir o kadar sinir bozucu olabiliyor.

3- Çok fazla konuşmak

Bu maddenin hayatın her alanında çok haz edilmediği gerçeğini aklımızın bir köşesinde tutarak, cinsellik için de durumun farklı olmadığını bilmek gerek. Seks sırasındaki konuşmalar erotik fısıldaşmalarla kalmalı, diğer konuları mümkünse seks sonrası sarılmasına saklayın.

4-  Yönetmeye Çalışmak

Size yapılmasını istediğiniz şeyleri dolaylı yollardan anlatmaya çalışarak karşınızdakini irrite etmeniz oldukça olası. ‘Şunu yapmana bayılıyorum, bunu yapınca harika hissediyorum…’ gibi seksi domine etmeye çalışacak sözler partnerinizde istediğiniz motive edici etkiyi yapmayabilir. Zevk aldığınızı belli etmenin başka yolları var, onları deneyin.

5-  Hareketsiz durmak

Kabul edelim; ölü bir balık dinginliğindeki seks performansınızın partnerinizi etkileyeceğini düşünüyor olamazsınız. Seks öncesi ve sırasında partnerinizi ısıtmak ve heyecanlı tutmak, karşılıklı aktif olmak ilişkinizin kalitesini arttıracak harika bir seks deneyiminin anahtarı.