İdeal Erkeği Bulduğunuzun 4 İşareti

Günümüzde sağlam temelli ilişkiler kurmak ne kadar zor gözükse de ideal erkeği bulduğunuzda işler daha az karmaşık hale gelebilir. Peki ideal erkek nedir?

İdeal Erkeği Bulduğunuzun 4 İşareti / @haileybieber

Açık, bariyer, tek gecelik ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan pek çok ilişki tipi içerisinde aradığınız yalnızca düzenli bir ilişkiyse bunu hangi erkeklerde aramanız gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz.

Farklılıklarınızı kabul ediyorsa

Kulağımızın aşina olduğu zıt kutupların birbirini çektiği söylemi kesinlikle ilişkiler için de geçerlidir. Tüm farklılıklarınıza rağmen birbirinizi tamamlayabildiğiniz ve birlikte geçireceğiniz yıllarda bu konuda karşılıklı olarak sorun çıkartmayacağınız ilişkiler oldukça sağlam temelli ve uzun süreli olacaktır. Sizi seven ve değiştirmeye çalışmayan bir partner tercih edin ve ideal erkeğinizin keyfini çıkartın.

Onunlayken çok daha iyi hissediyorsanız…

Partneriniz siz olmadan hiçbir etkinliğe katılmak istemiyor, her zaman yanında olmanızı istiyorsa, aşk çanları çalıyor demektir! İdeal erkekler tam de böyle yapar. Evlilik çok yakında kapınızı çalabilir, bizden söylemesi.

Birbirinizi önemsiyorsanız…

Fikirlerinizin her zaman önemsendiğini, isteklerinizin anında yerine geldiğini fark etmeye başladıysanız ideal erkek listenizdeki bir öncüle daha tik atabilirsiniz. Çünkü erkekler hayatlarındaki kadına gerçekten değer veriyorsa maddi ve manevi tüm isteklerini yapmaya çalışır, onu mutlu etmek için elinden geleni yaparlar.

Geleceğe dair ortak planlarınız varsa…

Partneriniz kariyer, eğitim, evlilik ve yaşam hakkındaki birçok konuda kurduğu hayallerde size de yer veriyorsa, size gerçekten çok değer verdiğini ve hayatının her anında yanında olmanızı istediğinin sinyallerini veriyor olabilir.