Divarese ile Stil Dolu Kar Tatili Kombinleri

Divarese Kış koleksiyonunun, sıcak tutan ve şıklıktan ödün vermeyen tasarımları ile kar tatilinizi renklendirin.

Soğuk kış günlerini hem keyifli hem de sıcak bir şekilde geçirmenin tam zamanı! Kar tatilinde şıklığı ve konforu bir arada sunan Divarese’nin kadın ve erkek koleksiyonunda yer alan stil dolu seçenekler ile soğuk havanın tadını çıkartacaksınız.

Kadın koleksiyonunda yer alan siyah, bej ve gri renkteki bot seçenekleri, kombinlerinizin şıklık dozunu yükseltecek bir detay olacak. Ayaklarınızı sıcak tutarken, karlı günlerde şıklığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. 

Yumuşacık kumaşlar, sıcak renkler ve desenlerle donatılmış atkı ve bereler ile tarzınızı yansıtacak; ekose desenli ve deri detaylı eldivenler ile de hem şıklığınızı tamamlayacak hem de soğuk kış günlerine meydan okuyacaksınız.

Erkek koleksiyonunda yer alan deri sırt çantaları fonksiyonelliği ve şıklığı bir araya getirmesi ile erkekler için ideal bir seçenek. Tatilin keyfini en çok çıkaranlar, şüphesiz ki Divarese‘nin soğuğa meydan okuyan botlarını tercih edenler olacak.

Klasik renkli atkı ve bere kombinasyonları ile tarzınıza uygun seçenekleri yakalarken; fonksiyonellik ve şıklığı bir arada sunan süet ve deri eldivenler ile de stilinizi bir adım öne taşıyacaksınız.

Kar tatili valizinizi hazırlamadan önce Divarese Kış koleksiyonunu yakından incelemek için Divarese mağazaları ve divarese.com.tr’ye davetlisiniz.