DESA Deri Puffer Montlarla Kış Soğuklarına Sıcak Giriş Yapıyor!

DESA, yeni sezonda çift taraflı şişme puffer’dan, western ve kapitone modellere kadar yeşil, mor ve pembe canlı renk seçeneklerinin olduğu deri mont, kaban ve yelek koleksiyonuyla günün her saatinde farkınızı ortaya koyuyor.

DESA Deri Puffer Montlarla Kış Soğuklarına Sıcak Giriş Yapıyor!

Her anınıza eşlik eden DESA, özenli el işçiliğiyle tasarlanmış ve zamansız parçalardan oluşan deri puffer mont koleksiyonuyla, soğuk kış günlerine sıcacık bir giriş yapmanızı sağlıyor. DESA’nın çift taraflı puffer, western ve kapitone deri mont modelleri mevsim geçişlerinde ve soğuk aylarda kurtarıcı parçalar arasında yer alıyor. Sezonun göz kamaştıran krem, yeşil, mor, pembe, sarı, mavi ve siyah renklerindeki deri puffer montlar, tüm kombinlerinizde dikkatleri üzerinize çekiyor.

Günlük hayatın içinde kullanışlı bir parça olan DESA’nın krem ve pembe renkli çift taraflı deri bomber montları, metal fermuarlı ve çift taraflı tasarımı, içindeki özel malzemesi ve yapım tekniği sayesinde hafiflik ve sıcaklık veren dokusuyla kışın vazgeçilmez parçaları arasında yerini alıyor. Özel su itici kumaşı sayesinde de zorlu hava koşullarında imdadınıza yetişiyor. 

DESA Deri Puffer Montlarla Kış Soğuklarına Sıcak Giriş Yapıyor!

DESA klasik tarzından ödün vermeyenler için ise kemerli puffer blazer ceket modelleriyle hakim yakalı, önden düğmeli tasarımı ve vücut ısısını koruyan adeta kuş tüyü hafifliğinde ultra yumuşak yapısı sayesinde konforu iliklerinize kadar hissettiriyor.

DESA’nın çıkabilen kapüşonlu puffer kabanları ise iç malzemesinde kullanılan ısı özelliği sayesinde gün boyu sıcak kalmanızı sağlarken, yandan girişli geniş cepleriyle anahtar, cüzdan gibi önemli eşyalarınızı yanınızda kolayca taşımanıza imkan sağlıyor.

Her ortamda trendleri yakalamak veya ruhundaki rahatlığı yansıtmak isteyenler de DESA’nın hakim yakalı, çıkabilen kapüşonlu şişme puffer deri mont ve yelek modellerinde yer alan dikiş kullanılmadan tasarlanan özel teknolojisiyle sportif tarzınızı tamamlıyor.

El işçiliğinden ödün vermeden, sürdürülebilir deri kullanılarak tasarlanmış ürünlerden oluşan koleksiyondaki farklı tasarım ve renklerdeki deri puffer mont modellerini keşfetmek için DESA mağazaları ve www.desa.com.tr adresini ziyaret edin.