Comeup Sıfır Atık Sertifikası ile Öne Çıkıyor

Küresel ısınma, tüm dünyanın bir numaralı gündem maddesi haline geldi. Yeni nesil markalar, bu probleme çözüm olma umuduyla sürdürülebilir bir üretim anlayışı benimsiyor. Performans modasını yeniden tanımlayan Comeup, uzun süre kullanılabilen dayanıklı -kaliteli ürünler, sıfır atık sertifikası ve su ile enerji tüketimini kontrol altına alarak yüzde 100 sürdürülebilirliği hedefliyor.

Kullanıcı dostu ve şehrin dinamizmine uyum sağlayan çağdaş tasarımlarıyla, hareketli dünyanın çok yönlü ihtiyaçlarına çözüm sunan Comeup, spor moda dünyasında sürdürülebilirlik için aksiyon almayı hedefliyor. Uzun süre kullanılabilen dayanıklı, kaliteli ürünleri ve sıfır atık sertifikası ile yeni bir üretim anlayışına odaklanıyor.

“Gelecekte yüzde 100 sürdürülebilir olmayı amaçlıyoruz”

Comeup’ın üretimin her aşamasında doğa dostu bir vizyonu sahiplendiğinin altını çizen, Comeup Genel Müdürü Alper Türk, Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan sürdürülebilirlik konusunda her markaya tartışmasız önemli görevler düşüyor. Comeup olarak ürünlerimizi geliştirirken ekosisteme verilen zararı minimuma indirmeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda, uzun süre kullanılabilen dayanıklı-kaliteli ürün mottosu ve sıfır atık sertifikası ile sürdürülebilirliği tüm üretim anlayışımıza entegre ediyoruz. Gelecekte de yüzde 100 sürdürülebilir olmayı amaçlıyoruz. Kendimiz için belirlediğimiz sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmamızı sağlayacak çalışmalarla bu konuda adımlar atıyoruz. Özellikle su ve enerji tüketimini azaltmak üzere aksiyon alıyoruz” şeklinde konuştu.