Resveratrol’ün Gücü Size İyi Gelecek

Yenilikçi besin takviyeleri ile dikkat çeken Jeunesse Global, başta üzüm olmak üzere birçok meyvede bulunan doğal antioksidan resveratrol deposu ürünü “Reserve” ile canlılığınızı korumaya destek oluyor.

“Genç görün, genç hisset, genç yaşa” mottosuyla kozmetik ve besin takviyesi ürünlerini dünyanın dört bir köşesinde, 700 bini aşan distribütörü aracılığıyla tüketicilerle buluşturan Jeunesse Global, besin takviyeleri ürünleriyle canlılığınızı korumaya destek oluyor. İçeriğinde bulunan birbirinden değerli meyvelerle özellikle mevsim geçişlerinde adeta bir koruma kalkanı oluşturan Reserve ise sağlığınızı maksimum seviyede tutmak için tasarlandı.

Güçlü antioksidanlar içeren meyvelerin benzersiz bir bileşimini sunan Reserve, yapay aroma, boya ve tatlandırıcı içermiyor. Doğal bir antioksidan olan resveratrol, tatlı kara kiraz, yaban mersini, Concord üzümü, nar, açai, aloe vera, yeşil çay ve üzüm çekirdeği ekstresi içeren ve sağlıklı yaşam için takviyeler bulunduran Reserve, bitki konsantreleri ve ekstratları içeren karışımıyla vücudunuzun canlılığını korumasına destek oluyor.

Pratik kullanım… Kompakt ve rahatça taşınan paketiyle her an yanınızda olan Jeunesse Reserve, 30’lu paketler halinde satışa sunuluyor ve paketin üst kulakçığı yırtılarak kolayca içiliyor.