CeraVe İle Güneşin ve Yazın Keyfini Çıkarın

Dermatologlarla geliştirilen ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe, cilt bakım yaklaşımının temel taşı seramidler ile zenginleştirilen ürünleriyle hayat kalitesini olumsuz etkileyen akne problemlerine ve güneşin zararlarına savaş açıyor! Cildinize ihtiyacı olan uzman koruma ve bakımı sunarak hayatı güzelleştiriyor. 

  • AKNEYE EĞİLİMLİ CİLTLER İÇİN:  

Akneye eğilim gösteren bir cilde sahip olmak, her yaşta günlük yaşantıyı olumsuz etkileyen sorunların başında geliyor. Ama endişelenmeyin! Üç temel seramid ile zenginleştirilen CeraVe Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Özel Temizleyici ve Özel Yüz Bakım Jeli, cilt kusurlarıyla mücadelede etkin çözümler sunuyor. 

Cilt kusurlarının görünümünü azaltan CeraVe Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Özel Temizleyici, salisilik asit içeriği ile cildi etkili bir şekilde temizliyor, gözenekleri açıyor. İçeriğindeki Volkanik Kil, fazla yağın ciltten arındırılmasına yardımcı oluyor. Üç temel seramid içeriği ile koruyucu cilt bariyerini onarıyor, sebum dengeleyici ve anti-inflamatuvar (iltihap giderici) özelliği olan niasinamid ise cildi yatıştırıyor.

Daha pürüzsüz ve parlak bir cilt mi istiyorsunuz? O zaman ihtiyacınız olan CeraVe Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Özel Yüz Bakım Jeli! Niasinamid ve seramidler ile cilt bariyerini güçlendiren yüz bakım jeli, gözenek görünümü karşıtı alfa ve beta hidroksi asitler (AHA ve BHA) içeren formülü ile gözenek görünümünü azaltıyor.  3 temel seramid içeriğiyle cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor. Yağlı his bırakmayan, hafif ve alkol içermeyen* yapısı ile cildi nemlendiriyor, cilt kusurlarının ve gözeneklerin görünümünü azaltıyor ve yatışmış bir cilt hissi bırakıyor. 

  • CERAVE İLE GÜNEŞ KORUMASI VE NEMLENDİRME BİR ARADA  

Her yaştan insana sunduğu cilt bakım ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe, cilt bariyerini onarmaya yardımcı olan 3 temel seramid ve patentli MVE Teknolojisi ve SPF 50 içeren yüz kremi ile güneş koruması ve nemlendirmeyi bir arada sunuyor.  

Patentli MVE Teknolojisi içeren, çok amaçlı cilt bakım ürünü CeraVe Yüz Kremi SPF 50, cildin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korunmasına yardımcı olurken, gün boyu nemlendirme sağlıyor. İçeriğindeki 3 temel seramid cilt bariyerini onarıyor, Niasinamid cilt bariyerini güçlendiriyor ve cildi yatıştırıyor. Hyalüronik Asit ve E Vitamini ise cildin doğal nem seviyesini korumaya yardımcı oluyor. Normal ve Normalden kuruya dönük ciltlerin yüz ve boyun bölgesi için geniş spektrumlu güneş koruyucu sunan CeraVe Yüz Kremi SPF 50, hafif dokulu formülüyle kolayca emiliyor ve cilt bakım rutininin önemli bir parçası oluyor. 

Dermatologlarla birlikte geliştirilen CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi, 3 temel seramid, Hyalüronik Asit ve Niasinamid içeriğiyle cildin doğal bariyerini onarmaya yardımcı olurken cildi nemlendiriyor. Ultra hafif yapısı ve zengin içerikleri, patentli MVE Teknolojisi ile gözenekleri tıkamadan gün boyu cilde yoğun nem sağlıyor.