L’Oréal Paris Elseve Hydra Pure Serisini Güzellik Tutkunlarıyla Buluşturuyor

Uzman saç bakım markası L’Oréal Paris Elseve, saç bakımının en büyük sorunlarından biri olan yağlı saç sorununa yönelik yeni Hydra [Hyaluronik] Pure serisini güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor. 

L’Oréal Paris Elseve’den Yeni Hydra [Hyaluronik] Pure, trend içeriklerle güçlendirilmiş inovatif formülü sayesinde saç diplerini yağ ve kalıntılardan arındırırken, saç boylarına nemini geri kazandırıyor. Formülündeki arındırıcı Salisilik Asit ve dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit ile saçlarınız için iki etkili bir bakım sunuyor. Yağlanma karşıtı etkisiyle 72 saate kadar saça temiz, canlı ve dolgun bir görünüm kazandırıyor.

Hormonel veya çevresel etkenler dolayısıyla daha hızlı yağlanan saçlar; diplerde yağlı bir görünüm, boylarda ise saçtaki ağırlaşma sebebiyle daha sönük ve cansız bir görünüme sahip oluyor. L’Oréal Paris Elseve Yeni Hydra [Hyaluronik] Pure ikili etkisi sayesinde saç dipleri ve saç boylarındaki bu iki sorunu da tek bir formülle çözüyor.  

Saç Derisi Serumu, Şampuan ve Saç Bakım Kremi olmak üzere 3 adımlı bir rutin sunan L’Oréal Paris Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure ile saçlarda hafifliğin gücünü hissetmek artık çok kolay.

1.ADIM: YAĞLANMA KARŞITI SAÇ DERİSİ SERUMU 

Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure Yağlanma Karşıtı Scalp Serum

Şampuan öncesi kuru saç diplerine doğrudan masaj yaparak uygulanan serum, saç diplerinin yağ ve kalıntılardan derinlemesine arındırılmasına yardımcı oluyor. Salisilik Asit ve peeling kompleksi ile güçlendirilen özel formülüyle 72 saat boyunca saç diplerinin temiz ve arınmış* kalmasını sağlıyor. Saçta bir süre bekletildikten sonra durulanan serumun ardından şampuan ve saç bakım kremi ile Hydra [Hyaluronic] Pure saç bakım rutini tamamlanıyor.

Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure Yağlanma Karşıtı Scalp Serum, 102 ml, Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı: 219.9 TL

*Tüketici testi, 59 kişi. Serum, Şampuan ve Bakım Kremi’nin birlikte kullanımı sonucu 72 saat sonrası.

2. ADIM: YAĞLANMA KARŞITI ŞAMPUAN

Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure Yağlanma Karşıtı Şampuan 

Salisilik Asit ve Hyaluronik Asit ile geliştirilen mükemmel formülüyle saçınızı ağırlaştırmadan, 72 saate kadar arınmış saç dipleri ve nem ile dolgunlaşan saç boyları* sunuyor. Salisilik Asit, saçtaki yağ ve kalıntıların giderilmesine yardımcı olurken, Hyaluronik Asit ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliği ile saç boylarını nemlendirerek mükemmel bir denge sağlıyor.

Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure Yağlanma Karşıtı Şampuan, 300 ml, Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı:  122.9 TL

* Tüketici testi, 59 kişi. Serum, Şampuan ve Bakım Kremi’nin birlikte kullanımı sonucu 72 saat sonrası.

3. ADIM: NEMLENDİRİCİ SAÇ BAKIM KREMİ

Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure Nemlendirici Saç Bakım Kremi 

İhtiyaç duyduğu nemi saça geri kazandıran Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure Nemlendirici Saç Bakım Kremi, Hydra [Hyaluronik] Pure Yağlanma Karşıtı Şampuan ile kullanıldığında saçların hafif ve nemli kalmasını sağlıyor. Salisilik Asit ve Hyaluronik Asit ile geliştirilen mükemmel formülüyle saçınızı ağırlaştırmadan, 72 saate kadar nemli ve hafif saç boyları* sunuyor. 

Elseve Hydra [Hyaluronik] Pure Nemlendirici Saç Kremi, 250 ml, Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı:  127.9 TL

*Tüketici testi, 59 kişi. Serum, Şampuan ve Bakım Kremi’nin birlikte kullanımı sonucu 72 saat sonrası.